Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Talipüük õngega jõe pealt...

More
12 years 1 month ago #1806 by Askokr12
kas saaks juba õngega jõe pealt särge või muid teisi väikeseid kalu ? püüan Pärnu jõe pealt..
More
12 years 1 month ago #1807 by hannes
Niipalju kui asjaga kursis olen, on enamus jõgesid veel jääs ja olen üsna kindel, et ka Pärnu jõgi (5 päeva tagasi: www.parnupostimees.ee/760600/kalamees-si...aaugust-piraka-lohe/ )

More
12 years 1 month ago #1808 by Askokr12
käisin nagu korra vaatamas... on hakanud ka see jää taanduma... :)
More
12 years 1 month ago #1809 by ubinas
Ohhjumal, jää alles mega paks, ei taandu ta kuskile veel. Annab ikka puurida. Aga särge mine tõmba taliõngega praegu, väga ilusad suured isendid.
More
12 years 1 month ago #1816 by pehkucho
Jääpeale vast enam ronida ei maksaks
More
12 years 1 month ago #1835 by Napsitrall
Jääaugustki on võimalik väga edukasti korgiõngega püüda. Olen ise paar aastat tagasi ehitanud korgiõnge pooleks läinud spinningu korjusele. Kõrvalt püüdsin tirguga ja vahel viskasin korgilegi pilgu peale. Uskumatu,aga seekord sain korgiõngega rohkem ja paremini kala. Lõpuks panin taliõnge hoopiski käest ära. Koguseid ja muid andmeid enam ei mäletagi,aga korgiks tavaline hanesulg,konksul poola vihmauss ja kala tuli.:fish2: Enamuses seda sorti kala. ;)
Time to create page: 0.186 seconds
Powered by Kunena Forum