Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Portaali IT küsimused, ettepanekud ja probleemid

More
8 years 1 month ago #7833 by raulj
Sessiooni aegumise probleem on jälle tagasi.
  • Login sisse.
  • Jätan lehe avatuks pikemaks ajaks 1h või rohkem.
  • vajutan "Viimased teemad"
  • Avaneb avaleht ja olen välja logitud.
  • Login uuesti sisse.
  • Kuvatakse teade aegunud sessiooni kohta ja sisselogimine ei õnnestunud.
The following user(s) said Thank You: hannes
More
8 years 1 month ago #7834 by Reijo

raulj wrote: Sessiooni aegumise probleem on jälle tagasi.

    <li>Login sisse.</li>
    <li>Jätan lehe avatuks pikemaks ajaks 1h või rohkem.</li>
    <li>vajutan "Viimased teemad"</li>
    <li>Avaneb avaleht ja olen välja logitud. </li>
    <li>Login uuesti sisse. </li>
    <li>Kuvatakse teade aegunud sessiooni kohta ja sisselogimine ei õnnestunud.</li>


Sind logitakse välja kuna sinus sessioon aegus see on seotud turvalisusega. Kui sa aga oleks selle tunni aja jooksul aktiivselt lehte lappanud oleks kõik ok olnud.

More
8 years 1 month ago #7835 by raulj
See oleks ikka väga ebameeldiv kui sessiooni aeg oleks nüüd tund või vähem.Tüütu oleks päevas mitu korda sisselogida.
More
8 years 2 weeks ago - 8 years 2 weeks ago #7923 by hannes
Tänasest on "Ilma" sektsioonis uus kaart: Ranniku ilmajaamad

Sinna on kokku kogutud meie ranniku ilmajaamade hetkeandmed (lisaks ka osad Soome ja Läti vaatlusjaamad).

Link asub "Ilma" lehekülje ülalosas:

Attachments:
Last edit: 8 years 2 weeks ago by hannes.
The following user(s) said Thank You: Foreman
More
7 years 10 months ago #8128 by Svennu
Hei! Kas mingid muudatused on portaal läbinud? Kui ma mingis teemas postituse lisan, muutub see teema automaatselt "jälgitavaks" teemaks ja saan iga kord e-maili, kui keegi samasse teemasse postitab. Kas neid seadeid kuidagi muuta ei saa? Ei soovi saada sellekohaseid e-maile omale postkasti. Ei piisa ka sellest, kui vajutan "lõpeta jälgimine" sest niikui uue postituse lisan, on jälle teema n.ö jälgitav. Teistel ka sedasi või ainult minul? Kasutan win10 ja chrome. Tänud ette!
More
7 years 10 months ago #8129 by hannes
Foorumi tarkvara sai viimati uuendatud sügisel. Hakkasin Su teavituse peale asja uurima ja tõepoolest - foorumi tarkvara loojad on vahepeal seda settingut muutnud.

Nüüdsest on süsteem selline, et kui ei soovi enam kirju saada, peab minema "Minu profiili" alla. Seal on setting "Teema jälgimine (e-postiga) on vaikimisi sisse lülitatud" ja sellele tuleb panna "Ei". Seejärel linnukest enam automaatselt ette ei tule.

Spikker on siin:

Attachments:
The following user(s) said Thank You: Svennu
Time to create page: 0.119 seconds
Powered by Kunena Forum