Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Portaali IT küsimused, ettepanekud ja probleemid

More
8 years 3 months ago #7516 by raulj
Sama ka Google Chrome'iga.
More
8 years 3 months ago #7517 by hannes
Privaatsõnumite probleem on nüüd parandatud ja enam nad spämmikasti saabuda ei tohiks.

Millal väljalogimise probleem tekkis? Kaks nädalat tagasi sai foorumi tarkvara uuendatud. Ca kuu-poolteist tagasi lõpetati portaali kiiruse optimeerimise tööd.

Ma ise pole kumbagi asja täheldanud. Kuidas need täpsemalt avalduvad?
The following user(s) said Thank You: ceemic

More
8 years 3 months ago #7518 by ceemic
Jep, privade probleem korras. Nüüd kuvatakse mailis ka sõnumi sisu! 5+

Aga täna näiteks pole seda avalehel "lõksus" olemise probleemi olnud. Väljalogimist aga küll.
More
8 years 3 months ago - 8 years 3 months ago #7519 by raulj
Mul on tihti nii et olen pikalt sisselogitud, klikin Viimased teemad, leht laeb ära aga olen välja logitud. Login sisse, kuvatakse teade sessiooni aegumise kohta ja pean uuesti sisselogima.

Hakkas see juhtuma üsna hiljuti.
Last edit: 8 years 3 months ago by raulj.
More
8 years 3 months ago #7520 by ceemic
Eile õhtust saati on mul igatahes kõik OK. Ei ole välja logitud, ega pole ka avalehel "lõksus" olnud.
More
8 years 3 months ago #7523 by hannes
Jah, paistab, et eile sai kõik asjad korda. Kui kellelgi samad jamad tagasi tulevad, andke palun siia teada.
Time to create page: 0.208 seconds
Powered by Kunena Forum