Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Portaali IT küsimused, ettepanekud ja probleemid

More
11 years 9 months ago #2430 by hannes
Vahepeal oli osades brauserites probleeme videote vaatamisega, nüüd on see asi lahendatud.
More
11 years 9 months ago #2484 by ubinas
Kas seda vidinat maha ei saaks võtta, et kui teemasse postitada, siis ei oleks automaatselt teema jälgimist peal? Väga tüütu on, kui iga posti peale mailboxi spämmima hakatakse. Siis hiljem käi ja otsi, et kus teemast jälgimine eemaldada.

More
11 years 9 months ago #2485 by Ronny
More
11 years 9 months ago #2490 by hannes

ubinas wrote: Kas seda vidinat maha ei saaks võtta, et kui teemasse postitada, siis ei oleks automaatselt teema jälgimist peal?

Asi kombes.
The following user(s) said Thank You: Napsitrall, ubinas, Ronny
More
11 years 9 months ago #2502 by Vertu
Ma sooviks ka et mulle meili teateid ei tuleks kui keegi on kuhugi teemase postitanud.
More
11 years 9 months ago #2503 by hannes

Vertu wrote: Ma sooviks ka et mulle meili teateid ei tuleks kui keegi on kuhugi teemase postitanud.

Kui sa kirjutad mõnesse sellisesse teemasse, kuhu sa varem pole kirjutanud, siis selle teema puhul sa enam teavitusmaile ei saa, kuna nüüdsest on automaatne teavitamine maha võetud (tegelikult sai seda varem ka ise kohe..st postitamise ajal maha võtta, kuid ilmselt ei pane enamus kasutajaid seda linnukest tähele..see oli ka suht märkamatu).

Vanade teemade (need kuhu ise ole postitanud) puhul saad sa endiselt teavitusmaile, kuid iga teema juures on nupuke "Lõpeta jälgimine". Kui seda vajutad, siis enam selle teema teavitusmaile sulle ei saadeta (see juhis oli iga teavitusmailiga ka kaasas). Vastava teema lingi leiad samuti teavitusmailist.
Time to create page: 0.156 seconds
Powered by Kunena Forum