Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

jõeforell...

More
12 years 3 weeks ago #1745 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: jõeforell...
Üritan ka homme oma kondid kusagile järjekorda vedada, püüginälg kripeldab juba pikemat aega..
More
12 years 3 weeks ago #1747 by kruks
Replied by kruks on topic Vastus: jõeforell...
kurat kus isutab lähen kah :)

More
12 years 3 weeks ago #1757 by Wapsik
Replied by Wapsik on topic Vastus: jõeforell...
Tere!
Lugesin siin jupiti Teie ritvadepikkuse jutte ja lisaks siia oma kogemuse. Põhiline forelli püüdmiseks ritv mul siis ATEMI kõvema otsa ritv.Atemi Gladiaator light.( www.atemi.ru/fishing/catalogue/letnyaya-...ernyie/578/?offset=1 )Lingil küll juba põlvkond uuem aga siiski. Ja järgmiseks kohe siis ka Atemi omad aga tavaline Carboflex ja testiga 5-45. pikkusega 2.1 ja 2.4 aga alustamiseks kõlbasid. Rullideks mul Salmo Elite Precise omad. Aga siis ritvade pikkusest. Ma selles asjas sellisel arvamusel et ritv ja käsi peavad koos töötama. Endal mul siis 2.4 -d ja olen rahul kuigi 2.1 ajab ka vahel asja ära aga siiski mu püügi stiili ja kogemusega rohkem 2.4 kärab. Aga mis puudutab võsas ringi liikumist siis seal hakkab kõik tegeld pihta peast... olen näinud tegelasi kes liiguvad ka suvises toominga võsas ringi 2.7 või 3.0 ritvadega.. võib olla jah natuke tülikas aga...
More
12 years 3 weeks ago - 12 years 3 weeks ago #1759 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: jõeforell...
Teretulemast foorumisse, Wapsik :fish2: . Olen samuti pikema ridva koolkonnast, esimene ritv oli 1,8 m ja see jäi kuidagi lühikeseks. Nüüd olen ka 2,1 ja 2,4 kasutanud. Aga jah, minu jaoks džunglijõgedel pikema ridvaga punktist A punkti B liikumine tõepoolest vaevalisem, kuid see ei ole piisav argument, et lühema ridva peale tagasi minna.
Last edit: 12 years 3 weeks ago by hannes.
More
12 years 3 weeks ago #1761 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: jõeforell...
Hooaja algus tehtud. Kala ei näinud muidugi. Mõni jõgi oli alles jääs, mõni lahti, aga ridva ja lantide testimiseks see käik suuresti jäigi. Väga rahule jäin oma 1,68 (1,7-21) ridvaga, võiks isegi veel lühem olla. Kuna esimene nähtud jõgi oli jääs, siis sai alustuseks lumeväljal täpsusviskeid harjutatud. Isegi altkäe visked imekergete lantidega tulid täpsed ja piisavalt pikad. Praktika lahtise jõe peal kinnitas seda. Kui vana 2,1 ja 5-25 ridvaga oli viskamiskohti mõnevõrra vähem ja ebaõnnestus vast iga kümnes vise, siis seekord oli selliseid viskeid ainult paar tükki. Kala jäi muidugi saamata, aga ikkagi olen rahul - hooaeg alustatud, esimene kord talvel, ilus ilm.
More
12 years 3 weeks ago #1762 by oinz
Replied by oinz on topic Vastus: jõeforell...
Ja kuidas läks ülejäänud võsas mürajatel?
Time to create page: 0.134 seconds
Powered by Kunena Forum