Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

jõeforell...

More
12 years 6 months ago #759 by Eufoorik
Replied by Eufoorik on topic Vastus: jõeforell...
forellijaht.blogspot.com/search?updated-...2%3A00&max-results=9

sealt saad lugeda ka talvisema perioodi kohta natuke
More
12 years 6 months ago - 12 years 6 months ago #762 by võtas-uxu
Replied by võtas-uxu on topic Vastus: jõeforell...
aapua(Y) "krt, pidid sa siis kõik ilusa ära rikkuma. Ma juba lootsin ilusal kargel talve hommikul metsa jalutama minna ja täpikutele kolli treha."
Kui sinu talve seiklusi lugeda siis ma eelistan punast kala püüda RIMI "sopaaugust" ja kevadel täpikupüügiga uuesti alustada.

Visadust ja tahtejõudu sul jagub (Y) , rohkem kui mul igatahes. Respect.

Eufoorik mulle oleks valus laks küll kui sõidan 120 kilti maha ja jõgi lumeall kadunusd.
Tänud lingi eest, hea lugemine (Y)
Last edit: 12 years 6 months ago by võtas-uxu.

More
12 years 5 months ago #954 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: jõeforell...
Uueks hooajaks hakkas silma midagi uut ja huvitavat, mis peaks ilmselt sobima ka jõeka püügiks? Asjal nimeks Nanofil ja tegemist nööri ja monofiili hübriidiga.

www.fishing-mart.com.pl/sklep/en/nanofil-a78-p102-k10340.html

Väike diameeter, suur tõmbetugevus. Müügijutt kiidab viskekaugust ja täpsust, saad loopida kergeid lante kaugemale. Kas ta päriselt ka nii hea on, peab muidugi ise proovima...
More
12 years 5 months ago #971 by võtas-uxu
Replied by võtas-uxu on topic Vastus: jõeforell...

hannes / KP wrote: Uueks hooajaks hakkas silma midagi uut ja huvitavat, mis peaks ilmselt sobima ka jõeka püügiks? Asjal nimeks Nanofil ja tegemist nööri ja monofiili hübriidiga.

www.fishing-mart.com.pl/sklep/en/nanofil-a78-p102-k10340.html

Väike diameeter, suur tõmbetugevus. Müügijutt kiidab viskekaugust ja täpsust, saad loopida kergeid lante kaugemale. Kas ta päriselt ka nii hea on, peab muidugi ise proovima...

Kui keegi "lähiümbruses" seda müügil näeb andke siia ka teada.
More
12 years 5 months ago #973 by berku
Replied by berku on topic Vastus: jõeforell...
Huvitav mida see imeasi talvel teeb, kas läheb jäässe ka?
More
12 years 5 months ago #976 by pehkucho
Replied by pehkucho on topic Vastus: jõeforell...
Pole elusees veel forelli püüdnud aga ega varsti peab ka selle kala ette võtma.Loodetavasti veel enne jääd
Time to create page: 0.219 seconds
Powered by Kunena Forum