Kalapüügijutud

Blogid kalalkäikudest ja kalamehetegudest
Teksti suurus: +

Kalalkäik 08.10.2011

Niisiis käisime eile sõbraga kalal (kalamees17-ga).   Ärkasime siis kell pool seitse ja läksime tema juurest Tiskre oja äärde. Kell seitse olime Tiske oja ääres alugul vaatasime et ohho kui hea koht ja polegi ühtegi kalameest. Järgmise kümne minuti jooksul tuli järve äärde aga umbes kümme kalameest. Püüdsime siis oma 3,5h ja ei saanud kahepeale mitte ühtegi kala. Otsustasime , et läheme teise kohta kalale ja kelle üheteistkümneks olime tema juures , et korjata uued ussid. Läksime Tiskre ojal teise kohta , mis oli merele lähemal. Jõudsime sinna ja mis me nägime - seal olev jõgi oli keset mudavälja. Kalamees 17-l olid jalas tossud , minul õnneks vähemalt kalossid. Mõtlesime , et mis siis ikka , lähme proovime. Tulemus samasugune nagu hommikul - absoluutne null. Jalad said täiestu märjaks ja mudaseks. Kokkuvõttes läks ikka väga kehvasti , püüdsime kokku umbes 7,5h ja ei saanud kahepeale kokku mitte ühtegi kala.

1
ilmatsalu järv või karjäär, kuidas nimetada.
09.10 Kalastuskäik
 

Kommentaarid 1

Oled juba portaali liige? Logi sisse
kalake | Laupäev, 15. oktoober 2011 20:04

seal pmst pole kala , (kala ainult siis kui ta järve tungib ja see on ainult teatud aeg iga aasta )muidu pole sinna küll mõtet minna .

0
seal pmst pole kala , (kala ainult siis kui ta järve tungib ja see on ainult teatud aeg iga aasta )muidu pole sinna küll mõtet minna .

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.kalaportaal.ee/