Kalapüügijutud

Blogid kalalkäikudest ja kalamehetegudest
Teksti suurus: +

Emajõe koger 08.04.2017

Emajõe koger 08.04.2017

See nädalavahetus paadiga Emajõele minna ei saanud, sest paat on Tallinnas Alter Marines, kus paigaldatakse vöörimootor ja kajaloodid, seega otsustasin minna feederdama. Võtsin isa kaasa ja läksime Kaagverre. Eesmärk oli püüda särge.

Kohapeal selgus, et särge seal veel ei ole, õnneks õngesid lanti ei pakkinud ja sõitsime edasi Mäksa alla. Seal eriti kellegi käest küsida ei olnud ja otsustasime õnged lahti pakkida.

Paari tunniga saime ainult 2 särge ja jätsime põhja päris mitu rakendust, sest kalda ääres oli nii järsk rant, et sinna jäid mõnikord korvid kinni, eriti isal.

Mingi hetk sõitis Aleks paadiga mööda, vaatas kajaloodi ja teatas, et selles kohas kala ei ole. Panime siis õnged kokku ja läksime linna püüdma. Seal hakkas kohe alguses särge tulema umbes 15 meetrit kaldast, sain ka ühe ilusa kogre ~900g.

Isal läks ära 2 latikat ja sai kümmekond särge. Lõpu poole jäi võtt kehvemaks, latikas minul alla ei tulnud, liiga kalda ääres talle vist ei meeldinud, kui korvid pidevalt pähe kukkusid, aga vähemalt sai särge ja koger tegi ka tuju heaks.

0
Särjed 11.04.2017
Paunküla Karikas 2017 III etapp
 

Kommentaarid

Oled juba portaali liige? Logi sisse
Selle blogi kohta kommentaarid veel puuduvad. Ole esimene ja pane oma kommentaar teele!

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.kalaportaal.ee/