Kalaportaal premeerib aktiivseid liikmeid korralike allahindlustega.

Võid saada e-poest soodustust kuni 25%!

logod


Allahindluse põhimõte on lihtne - erinevate toimingute eest saad teatud hulga boonuspunkte. Näiteks uue blogi kirjutamine annab 12 punkti, foorumipostitus 2 punkti ja foto üleslaadimine 6 punkti. Siin on põhjalikum punktide tabel: punktide tabel thumbnail

Vastavalt kogutud punktisummale saab e-poes allahindlust. Allahindlused leiab sellest tabelist: allahindluse tabel thumbnail

 

NB! Allahindlus lisandub juba kehtivale allahindlusele! See tähendab, et näiteks Vision Hopper kahlamispüksid hinnaga 200 EUR, mis on allahinnatud 180 EUR'i peale ja Sinul on kogutud 250 punkti, siis saad veel lisallahindlust 25%. Seega tuleb Hopper pükste lõplikuks hinnaks vaid 135 EUR!

Lisainfo:

Allahindluse saamine on väga lihtne. Iga kord, kui oled saanud uude allahindluse gruppi, saadab süsteem e-kirja, milles on sooduskood. Kiri saadetakse sellele e-maili aadressile, millega end portaali kasutajaks registreerisid (kui kirja ei saabu, kontrolli kindlasti ka rämpsposti kausta). Sooduskood tuleb lisada ostu vormistamisel vastavasse lahtrisse. Spikker on siin: Spikker thumbnail

Oma punktiskooril saab silma peal hoida portaali päiseribas ja foorumis: minu punktid thumbnail

Reeglid:

Punktid ei ole mõeldud edasi kinkimiseks või müümiseks. Punktisumma ja allahindlused kuuluvad vaid sellele inimesele, kes on ise punkte kogunud. Portaali ja e-poe haldajal on võimalik järgi kontrollida, kas sooduskupongiga ostu vormistaja ja portaali liige on üks ja sama inimene. Kui tekib kahtlus, siis võetakse ostu vormistajaga ühendust. Kui selgub, et sooduskupongi on kasutatud teise inimese poolt, tühistatakse muuhulgas ka selle liikme punktiskoor, kes talle oma punktid edasi andis.

Võõra materjali (fotod, blogid) üles laadimine ei ole lubatud. Ei meeldi ka tühiste lobapostituste tegemine ja muul moel läbustamine - kuna portaalil hoitakse silma peal, et liikmeid hoiaks reegleid au sees, siis pole ka mõtet teha vaid punktide nimel “ebasportlike” toiminguid! Näide: korraga suure portsu kirjeldusteta fotode üleslaadimine praktiliselt mitteaktiivse liikme poolt või paljude vanade fotode hindamine. Samuti on keelatud topeltkontode loomine ja muud ebaausad võtted.

Peale ostu tegemist kontrollib portaali haldaja, mismoodi on punktiskoor saavutatud. Kui punktiskoor on saavutatud ebaausalt, jääb portaali haldajale õigus tellimuse täitmisest keelduda ja raha ostu eest tagastada.

Iga allahindluse koodi saab kasutada kuni 3 korda. Ühe ostu jaoks tohib kasutada ühte koodi. Kui oled jõundud kõrgemasse allahindluse gruppi, saad kasutada ka eelmisi allahindlusi. See tähendab, et maksimum allahindluse (25%) omanik saab kasutada veel ka 20%, 15%, 10%, jne allahindlusi.

Lisamärkus: Kalaportaali haldajale jääb õigus teha soodustuse süsteemis korrektuure.

Küsimuste puhul saada palun kiri info[at]kalaportaal.ee

Edukat punktikogumist!

haug landiga


Big Fish OÜ, 2018