Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kalastustarvete poed Tallinnas

More
12 years 8 months ago #458 by valiuz
Tervist! :)

On plaan tulla lähiajal pealinna ja mõned kalastustarvete poed üle vaadata, kuna osa varustusest tahab välja vahetamist (rull, ritv, kahv....). Kindlasti vaatan salmost läbi (kuigi salmo toodangut kõrgelt ei hinda, on teisega kurbasid kogemusi), kuid kas kuskiil on veel mõni hea pood mida soovitate, siis asjaliku teeninduse, norm valiku ja mõistlikute hindadega. Kuna pikalt pole aega ringi vaadata, otsimise peale palju aega raisata ei tahaks.

Tänud juba ette:)
More
12 years 8 months ago #460 by berku
Asjalikku nõu antakse Mustamäel,seal on Sõpruse pst ja Vilde tee ristis pood, kus kõva kalamees Rein Truumets soovitusi mõistab jagada. Hinnad ka üsna mõistlikud. Ja hoia eemale Ülemiste keskuses olev jahi ja kalastuspoest, seal kooritakse mõnuga sult ka viimne nahk.

More
12 years 8 months ago #461 by aapua
Mina julgen soovitada Lasnas Punasel tänaval Zanzibari kõrval asuvat poodi. Näiteks on seal üks parimaid jaapani lantide valikuid. Pluss p... täis kõikvõimalikku muud kraami ja norm hindadega. Suhelda on küll soovitav vene keeles, aga kui müüjaks juhtub olema üks vanem härrasmees (tegelt ka noorem on OK), saad lisaks kaubale ka suure hulga kasulikke nõuandeid ja inffi. Kui aga need 2 tšikki tööl on, pead tunnistama, et ei jopanud...
More
12 years 8 months ago #464 by DJ JoYsTiK
Laagri Maksimarketis on ka minu meelest väga hea kalastus pood Bobo-Fishing. Nii palju kui mina käind olen olen alati head nõu saand ja hinnad on ka üpris ok.
Link
More
12 years 8 months ago #466 by hannes
Ma annan ka oma hääle poele, kus Rein Truumets müüja on, sealt iga kord asjalikku abi saanud (Y)
More
12 years 7 months ago #478 by valiuz
Tänud! Teen lähipäevil nendes poodides ekskursiooni.
Time to create page: 0.189 seconds
Powered by Kunena Forum