Foorum

file Kalastustarvete poed Tallinnas

Info
18. august 2011 00.18 #458 valiuz
Tervist! :)

On plaan tulla lähiajal pealinna ja mõned kalastustarvete poed üle vaadata, kuna osa varustusest tahab välja vahetamist (rull, ritv, kahv....). Kindlasti vaatan salmost läbi (kuigi salmo toodangut kõrgelt ei hinda, on teisega kurbasid kogemusi), kuid kas kuskiil on veel mõni hea pood mida soovitate, siis asjaliku teeninduse, norm valiku ja mõistlikute hindadega. Kuna pikalt pole aega ringi vaadata, otsimise peale palju aega raisata ei tahaks.

Tänud juba ette:)
Info
18. august 2011 09.51 #460 berku
Asjalikku nõu antakse Mustamäel,seal on Sõpruse pst ja Vilde tee ristis pood, kus kõva kalamees Rein Truumets soovitusi mõistab jagada. Hinnad ka üsna mõistlikud. Ja hoia eemale Ülemiste keskuses olev jahi ja kalastuspoest, seal kooritakse mõnuga sult ka viimne nahk.
Info
18. august 2011 13.16 #461 aapua
Mina julgen soovitada Lasnas Punasel tänaval Zanzibari kõrval asuvat poodi. Näiteks on seal üks parimaid jaapani lantide valikuid. Pluss p... täis kõikvõimalikku muud kraami ja norm hindadega. Suhelda on küll soovitav vene keeles, aga kui müüjaks juhtub olema üks vanem härrasmees (tegelt ka noorem on OK), saad lisaks kaubale ka suure hulga kasulikke nõuandeid ja inffi. Kui aga need 2 tšikki tööl on, pead tunnistama, et ei jopanud...
Info
19. august 2011 02.46 #464 DJ JoYsTiK
Laagri Maksimarketis on ka minu meelest väga hea kalastus pood Bobo-Fishing. Nii palju kui mina käind olen olen alati head nõu saand ja hinnad on ka üpris ok.
Link
Info
19. august 2011 11.45 #466 hannes
Ma annan ka oma hääle poele, kus Rein Truumets müüja on, sealt iga kord asjalikku abi saanud (Y)
Info
22. august 2011 09.12 #478 valiuz
Tänud! Teen lähipäevil nendes poodides ekskursiooni.
Info
23. august 2011 22.51 #484 oinz
Sama firma pood, mida Aapua mainis, esindus on ka olümpia kõrval Lauteri tänaval. Seal kah üks vanem vene taat, kes pajatab soravalt ka eesti keeles. Jagab väärt nõuandeid täiesti tasuta ja kauba hinnad kah mõistuse piires. Ülemiste JAGtauhtbläufenist või mis iganes selle tr....nd poe nimi oli hoia kaarega eemale. Sama ettevõtte tütarpiinakamber ka roccalmares. Sinna ära kah nina sisse pista. Ma ei oska nimetada mitte ühtegi teist poodi kus hinnad oleks nagu masu poleks old ja meil oleks norra heaolu ühiskond. Lisaks andke mulle nüüd andeks aga mulle tundub et sinna võetakse tööle ainult inimesi kelle IQ on võrdne tema vanemate arvuga ja ego on IQ korda kolmkümmnedkakstuhat. Sõpruse pst zoo pood koos Truumetsaga on tundut headuses. Mustamäe tee Salmos on Kroku ja Topka kes mõistavad häid nõuandeid jagada. Sealsetelt naistöötajatelt hüva nõu veel saand ei ole. Egas pole küsind kah. Piitri maanteel kah paar asjaliku müüjat. Edu shoppamisel!
Info
16. jaanuar 2012 10.33 #1541 nublu
Vat mina jälle suhtuksin nendesse müüa nõuannetesse skeptiliselt.Üldjuhul müüal omakasud mängus,tal täitsa savi sellest ostjast,läbimüük ju loeb.Pole minul veel poest miskit tarkust õnnestunud saada,kuigi külastanud ,arvata ,kõiki Tallinna kalastuatarvete poode!
Info
Info
02. aprill 2012 18.44 #1945 aapua
jama selles, et nad müüvad paari artiklit, mida mujalt ei saa... Ehkki hind on selline, et enne ja pärast ostu ma nutan natuke... Nii et olen olnud sunnitud neid (õnneks harva!!!) külastama.
Info
03. aprill 2012 21.03 #1947 Napsitrall
Salmo on küll mu arust asjalik kohake. Ei tunne isiklikult sealt kedagi ja ei promo. Ja BOBO Laagris samuti täitsa äge. Ruumi vähe,aga juttu saab rõõmuga ajada
Info
03. aprill 2012 21.07 #1948 Napsitrall
Ja üleüldse on isetehtud vidinad need kõige etemad. . N o jah tamiili ei mõista teha ja konksegi mitte,ridva peab samuti poest sebima,aga palju saab lihtsalt omaloominguga luua.
Info
05. aprill 2012 15.20 #1962 pehkucho
Isetegemine on hea ajaviide.Sai isegi 1 lant meisterdatud alumiiniumist ja kahe komponentsest metallist aga see ei hakkanud tööle ja läksin ikka Piitri mnt alguses olevasse Salmosse kust 90 prossa kogu mu varustusest pärit ja ülejäänud 10 on kingitud:)
Info
04. mai 2012 04.21 #2121 kalamees17
Ma soovitaks sul vaadata ka Liivalaia algul(Swedbanki vastas) on kala pood nimega Dünamo, hinnad on okei'd ja räägitakse eesti keelt ka. Pood on üsna keskmiste mõõtudega ja seal on suhtelist suur ridva valik ja toitude valik. Võid läbi tšekata.(Y)
Info
07. mai 2016 12.25 #8130 Jeekim
Ei ole mõeldud kaubandusliku reklaamina, vaid teatena mõnede meil tihti tagaotsitud firmade jõudmisest ka Eesti turule.
vobler.ee/et/
Uus pood Õismäel. Venekeelsed müüjad hästi sõbralikud. Aeg-ajalt on teinud ka ettetellimusi pakutavate firmade kaupadele.