Foorum

times Spinninguritvade teema

Info
15. juuni 2017 11.13 #9214 Jeekim
Ridva tellimisel internetist tuleb ka arvestada 25 - 30 EUR lisakuluga saatmise ja plasttorusse pakendamise eest.
Info
17. juuni 2017 23.55 #9216 karlan
Raskemate lantide puhul pisut vedelaks juba jäi jah. Nii kergete ritvade puhul see tasakaalupunkt nii palju ei muutu ja ütleks, et pigem muutus ridva-rulli tasakaal veel paremaks.
Info
19. juuni 2017 01.16 - 19. juuni 2017 01.23 #9217 Kirglikkalamees
Eks nende testid siis tiba väiksemad on kui markeeritud. Peab poes rulli peale viskama ja peibutise otsa siduma. :cheer:
Isegi olen kaalunud käepideme kohandamist, aga siiani pole tahtnud riski võtta. Samas hiljem saaks tasakaalu timmimiseks taha otsa igasugu seibe ja asju ka toppida.

Selle internetist tellimise kohapealt ma üldse imestan kuidas paljud väljaspool EU-d igasugu kraami tellivad. Nt ridva tellimine USA-st läheb ikka ropult maksma. Ritv + pakendamine + saatmine + käibemaks + tollimaks.
Info
22. juuni 2017 12.20 #9230 ceemic
Kuna iga teine jõe ääres vastutulija püüab juba RiverRunneriga, sai lõpuks kopp ette ning otsustasin midagi muud proovida. Eks tegelikult oli soov ka jäigema-kiirema ridva järele, sest RiverRunner on üsna pehmepoolne.
Kuna olen korra-paar Svennu ritva käes hoidnud ning ka siin teemas eespool soovitatud, võtsin Major Crafti. Täpsemalt X-Ride XRS-T762 Ajing 0,5-8 g. See on siis "tubular" otsaga. Pakutakse täpselt sama ka "solid" otsaga, kuid need jääksid vist raskema vobleri puhul liialt pehmeks.
Eile õhtul tegin esimese püügi ja esmamulje on väga hea. Tõsiselt jäik esimene 2/3 latist (käepideme poolt) ning kiire ots. Jätab väga kerge mulje, kuigi kaalub 103 g (ritv on 2,32 m).
Käepide näeb küll igast otsast "jupitatud" välja, kuid tegelikult on mugavalt ergonoomiline. Rulli jala poolsed otsad on "kummised" ja pole libedad. (Mina hoian ritva nii käes, et 2 sõrme on ühel ning 2 sõrme teisel pool rulli jalga.)
Ainus miinus on väga väike otsarõngas, mis talvel miinustega võib lihtsamini jäässe minna ja tihemat puhastust vajada.

Lisatud failid:
Info
23. juuni 2017 15.12 - 23. juuni 2017 16.42 #9231 Jeekim
Kahtlemata väärt ost. Eks need tillukesed rõngad jäävadki nüüd püsima kuni mõni uus rõngakontseptsioon jälle "revolutsiooni" teeb. Kas on ridval märgata selle X-Ride tehnoloogia poolt lubatud heitejärgse ridva parasiitvibratsiooni olulist vähenemist?
Info
23. juuni 2017 17.32 #9232 ceemic
See "Cross Force" süsiniku mähkimine on 2/3 ridvast ehk rulli poolt vaadatuna kolmanda rõngani. Ülejäänud kolmandik koos kuue rõngaga ridva otsani on teistsugune vöödiline struktuur, mis on pehmem.
Viske järel kipub käsi inertsist palju rohkem edasi-tagasi liikuma, kui see ritv teeb. Väga mõnusalt jäik latt ikka.
Näiteks Fenwicki sarnase pikkuse-kaaluvahemikuga ridvaga (HMX-S762L-F 1,5-10 g) võrreldes on tegu öö ja päevaga.