Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Spinninguritvade teema

More
7 years 2 months ago #8721 by Ridiculous
Replied by Ridiculous on topic Spinninguritvade teema
Lihtsalt huvi pärast, et kui Savage Gear ja jõekale, siis miks Troutizimo asemel Custom UL-i valisite?
More
7 years 2 months ago #8722 by Ridiculous
Replied by Ridiculous on topic Spinninguritvade teema
Jeekim, kahjuks link enam ei tööta, ilmselt ära müüdud. Pildil vist Black Hole The One? Poleks osanud arvata, et selliseid asju Eestis koha peal näha saab. Oskad veidi täpsemalt muljetada toimest ja mäletad ehk palju hind oli? Vene lehtedel tundub olevat 230 kanti.

Jeekim wrote:


Väga uhke ritv jäi täna poes silma. Ainuke viga tundub olevat, et nii hinnalise asjaga rägastikus turnida ei julgeks.
vobler.ee/et/black-hole/913-black-hole-air.html

More
7 years 2 months ago #8723 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Spinninguritvade teema
Oli jah The One ja hind oli 250, lubati kohe -10%. Nagu ma sinu jutust aru olen saanud armastad sa kala võtmist kerge leechiga jälgida peamiselt ridva tipu pealt, mina jälgin kogu aeg silmadega vett ja eelistan käega tunnetamist. See ritv oligi kerge ja hästi kalk ka tipust, selline mis twitchimise ajal ülevalt eriti läbi ei vaju. Kui ma sind õigesti mõistnud olen, siis ta ei oleks sinu valik.
More
7 years 2 months ago #8724 by Hein
Replied by Hein on topic Spinninguritvade teema
Kui aus olla, siis "lambist" - polnud ühtki SG ritva (muud SG kola küll, aga ritva seni mitte) ja tahtsin sellist universaalsemat kerget ritva, mis kõlbaks nii pöörlevale, microjigile kui ka vooblerile. Numbrid olid ilusad ja mõtlesin, et SG-ga tõenäoliselt väga alt minna ei saa ning nii selle 221 cm 3-10 g ostsingi.
More
7 years 2 months ago #8725 by Ridiculous
Replied by Ridiculous on topic Spinninguritvade teema
Eks tundlikkus on minu jaoks täpselt samamoodi väga oluline ja ridvatipu vaatamine on ikka pigem suuremas sügavas püüdmise teema. Kui ma ainult tippu jälgiks, siis ma ei näeks ju järgitulekuid jne :) Erinevus vast pigem ridva toimes ja sobivuses landi kaaluga. Kergemate lantide puhul jäigad ridvad minu meelest lihtsalt ei "lae" piisavalt, eriti kui vise peab toimuma võsa vahelt vaid kerge käenõksuga.

Aga oma silm ja käsi on kuningad ehk hea meelega katsuks ta üle. Ei tea kas fakt, et seda enam netis arvel pole tähendab, et kindlasti pole ka kohapeal?
More
7 years 2 months ago #8726 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Spinninguritvade teema
Jah, müüdi ruttu läbi. Ehk ostusoovi korral tooksid veel, aga ainult vaatamiseks vaevalt.
Time to create page: 0.239 seconds
Powered by Kunena Forum