Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Spinninguritvade teema

More
9 years 11 months ago #4766 by Karm
Spinninguritvade teema was created by Karm
tere,
plaanin soetada Salmo Elite Attack XM 240 ridva algavaks haugipüügihooajaks. Meeldib pakutav test 8 kuni 38 gr. Plaaniks sellega ka koha ja miks mitte ka ahvenat püüda tundub et on selline universaalne asi. Kasutatav rull shimano stradic 2500 gtm rc
Oskab keegi nõu anda, võib ka enda soovitusi pakkuda
More
9 years 11 months ago #4767 by berku
Replied by berku on topic Spinninguritvade teema
Selle konkreetse ridva kohta ei tea rääkida, kuid 8-38 tundub mulle liiga suur vahemik. Mul on olnud kunagi forellikaigas suure testivahemikuga ja no ei olnud mõnus. Liiga universaalsed asjad ei kipu tavaliselt head olema. Kui tengelpung lubab võta selline 10-30 testiga ritv ja proovi seda poes käes. Mine poodi, kus on suurem valik ja katsu erinevaid ritvasid. Võid rulli ka poodi kaasa võtta ja proovida kuidas komplekt käes tundub. Ja ahvena jaoks ma võtaks eraldi väiksema testiga kaika, siis on sul püügimõnu rohkem.

More
9 years 11 months ago #4768 by sven862
Replied by sven862 on topic Spinninguritvade teema
Ma kunagi kiiruga ostsin ühe Salmo ridva vahemikus 10-40g, maksis vist 180 eeku. Lihtsalt kohe oli vaja ja mõtlesin, et püüan kasvõi paar nädalat ja siis jääb varusse. Tuli välja, et oli suurepärane ritv ja teenis mu põhi haugikana kuskil 5 aastat, alles see talv saagisin pooleks, et kombain ehitada, teenib edasi :)
More
9 years 11 months ago #4769 by Karm
Replied by Karm on topic Spinninguritvade teema
ahvenapüügil mõtlesin põhiliselt rakendusega püüki Peipsilt, seal on ikka kaalu ja väikese L ridvaga ei tee midagi. Samas on tegu süsinikridvaga ja siiani kallimaga mida osta plaanin 60 euri, veel mõtteid palun
More
9 years 11 months ago #4770 by elmerike
Replied by elmerike on topic Spinninguritvade teema
Ostsin ise hiljuti merika püügiks Salmo Elite Attack XM 270 ja olen siiani väga rahul. Enne seda sain teha ühe püügipäeva Diamond Aggressoriga, mis oli vist 10-30g testiga, kuid juba 25g lanti sellega visata oli juba ebamugav, paindus läbi ja ritv nagises imelikult. Esimese püügipäeva lõpuks hakkas rullikinnitus ümber telje pöörlema. Viisin Salmosse tagasi ja võeti ilusti vastu. Kuna esimene püük oli sellega suht ebamugav, siis vahetasin selle veidi kallima vastu. Kui see XM 240 samamoodi töötab kui XM 270, siis julgeksin soovitada.
More
9 years 10 months ago #4797 by pehkucho
Replied by pehkucho on topic Spinninguritvade teema
Olex ikka võinud kas lapselapsele või lapsele kinkida.OLen isegi kuulnud ütlust ,et kiiruga ja halvasti läbimõeldud ost on vahest kõige parem ost:P
Time to create page: 0.225 seconds
Powered by Kunena Forum