Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Söötade valmistamine (lisage õpetusi)

More
12 years 8 months ago #341 by Askokr12
Ise olen siiamaani kasutanud poe sööta, aga tahaks õppida ka ise valmistama mõnda lihtsamat ja tõhusamat :woohoo:
More
12 years 8 months ago #342 by DJ JoYsTiK
Sa mõtled siis siin kohal eelsööta? Kui jah siis mida rohkem maitset ja lõhna tekitab seda parem. Poesöötadele ma segan juurde tavaliselt seda millega ise püüan, näiteks mais ja tõugud. Kastetakse veel leiba mee sisse ja taignaga püütakse kah. Ega ma ise neid variante nii väga tea olen ka suht algaja aga ehk aitab midagi.

More
12 years 8 months ago #361 by hannes
Linaski puhul segad kokku näiteks hirssi, odratangu, rasvatut kohupiima (kõiki ca 1 kg) ja purk maisi....
Võid sisse sööta ka tükeldatud sõnnikuusidega

Latikas: ajakiri.kalastaja.ee/?1,24,291

Karp: ajakiri.kalastaja.ee/?1,51,1273
More
12 years 8 months ago - 12 years 8 months ago #381 by DJ JoYsTiK
Siin natuke juttu mida siis konksu otsa pista:
Kliki mind!!!
Last edit: 12 years 8 months ago by DJ JoYsTiK.
More
12 years 7 months ago #517 by säga
Kuda ise teha universaalset peibutus sööta? VASTUSEGA ON KIIRE
More
12 years 7 months ago #518 by tammekas
No tee näiteks selline mökerdis , kus on kohupiim, kaerahelbed, riivsai ja kakao. Võid panna natuke purgimaisi ka hulka ja lõhnastada näiteks aniisi või kaneeliga. Peaks toimima küll!
Time to create page: 0.203 seconds
Powered by Kunena Forum