Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Merikapüügi varustus

More
7 years 6 months ago #8539 by donl
Replied by donl on topic Merikapüügi varustus
Visioni Polartec fliisist pesu hingavate kahlakate all toimib hästi, hingab ja peab sooja, paremat ei kujuta ette..Polartec on üldse tegija, teine uuemaaja super materjal on Techwool..
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
7 years 6 months ago - 7 years 6 months ago #8548 by KKKKKK
Replied by KKKKKK on topic Merikapüügi varustus
No nii, irmsasti sügeles uut komplekti testima ja ei tulnud pettuda. Kala olekski juba liiga hea olnud.
Seahunter 3,1 10-40 g + Frearms + Exofil 0,3 on komplekt. No nüüd hakkan aru saama, mida mehed siin räägivad - Las ritv viskab. B) Krt on tõesti suht pehme ritv ja pehmemat enam ei tahakski. Metsiku kerged landid lendasid nigu mõte, rääkimata raskest Aapua pajulehest. See nigu noor õhk-vesi tüüpi rakett. :) Käepide tahab harjumist, veidi pikem kui teisel toikal.
Krt praegu olen rahul, ilmselt seni kuni paremat pole saand. :) Täiesti lõpp, kui erinevad saavad ikka olla numbrites sama testiga ridvad. Ma nüüd ülsde enam ei imesta, kui paljud kasutavad korralike tootjate 15- 40 või veel kangemaid 20g- ... tokke.

Ma hoian käega sealt kohast, kus rull kinnitub. Rulli jalg jääb nimetissõrme ja järgmise vahele. Kui praeguse veega kannataks veel paljakäsi toimetada, siis külmad rulliosad just päästmisnäpu külmetama panevad.
Huvitav miks paludele ritvadele sinna miskit katet ei tehta? Kas keegi on miskit teipi, või muud sinna ümber mässind, et peos mugavam/soojem oleks?
Last edit: 7 years 6 months ago by KKKKKK.
The following user(s) said Thank You: Pollumees

More
7 years 6 months ago - 7 years 6 months ago #8555 by KKKKKK
Replied by KKKKKK on topic Merikapüügi varustus
Küsimusi tuleb nigu saekaatrist. Enamusel, just sellistel merikamõõtu rullidel on vända nupp siuke "T" kujuline. Mulle pole see väga näppumööda. Tahaks tavalist, pisut kummist nuppu. Keegi äkki teab, kus pakutakse? Freams A rullile sooviks.
Leind siit e-poest pilti, aga mõnel rullil täitsa on selline: www.estfishing.ee/et/a/daiwa-luvias-1003-uus
Last edit: 7 years 6 months ago by KKKKKK.
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
7 years 6 months ago #8557 by ceemic
Replied by ceemic on topic Merikapüügi varustus
www.plat.co.jp/shop/catalog/default/lang...s/handle-knob-s.html
Soovitan seda: japantackle.com/tuning-parts/handle-knobs/tu000427.html
Endal paar tükki. Oluliselt "kummisem", kui Daiwa originaalid.
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
7 years 4 months ago - 7 years 4 months ago #8622 by KKKKKK
Replied by KKKKKK on topic Merikapüügi varustus
Said need Visioni mõmmipüksid (nagu naine ütleb :) ) ära tellitud jupika tagasi. Hinda on fliisitüki eest, aga kui paksemat sooja pesu vaatad ja võrdled siis tegelt suurt hinna vahet pole. Ütleme mina olen väga rahul. Allapoole + 5 temp on siis läheb alla. Üle + 5 on minu jaoks natuke liiga soe ja kasutame õhemat riiet. Noh vee temp kah loeb. Natuke väike number aint sai. Venib küll korralikult. Kuna neile soovija olemas tellin omale ilmselt mõõdu suuremad.
Mul siklisõidust põlved hellad. Vees olles hakkavad esimesena tunda andma. Visioni fliisiga enam ei tunne, kas alla põlve või üle põlve vees. (Y)
Last edit: 7 years 4 months ago by KKKKKK.
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
7 years 6 days ago - 7 years 6 days ago #9057 by KKKKKK
Replied by KKKKKK on topic Merikapüügi varustus
Plaanis osta korralik rull merika jaoks. Hinnaklass võiks olla kuni maks 300€. Kallimatel nagu ei saa midagi olulist rohkemat, või eksin?
Daiwa rull meeldib, aga rsk teenindus olematu. Estfissingu dilidonidega võid suhelda kui kaevu. Kui Daiwa siis mingi väike võimalus, et tellin väljaspoolt. Muidu põhimõtteliselt ostan kohalikelt kaupmeestelt, aga vot pole siin riigis ühtki esindajat, kes suudaks teenust pakku. Olemasoleva käraka saadan vissingusse garantiiga tagasi soolaku rsk sisse kasvõi kui soovi on.
Lisaks tundub see Daiwa Magseal ka paras pullikaka olema. Paari aastaga on see sodi sealt vahelt kadund, keegi aga seda vedelikku ei müü, millega tihendit täita. Lisaks ise ka hooldust ei paku.:evil:

Olen kuulnud, et Shimanol mingigi vend on, kes vajadusel midagigi teha suudab. Kas on nii?
Kas on kellelgi netist tellimise kogemusi, et kust ja mida saab? Mul ei ole väga, nagu eespool kirjutasin.
Last edit: 7 years 6 days ago by KKKKKK.
The following user(s) said Thank You: Pollumees
Time to create page: 0.126 seconds
Powered by Kunena Forum