Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Merikapüügi varustus

More
6 years 6 months ago #9509 by Getto
Replied by Getto on topic Merikapüügi varustus
Sama mõtlesin ka mina, saatsin meili ka poodi. Vaatame mis sealtpoolt öeldakse.
The following user(s) said Thank You: ROBIN, Pollumees
More
6 years 6 months ago - 6 years 6 months ago #9510 by hannes
Replied by hannes on topic Merikapüügi varustus
Tänud, et vea avastasid ja asjale tähelepanu juhtisid. Vaatasin Daiwa ametliku pildimaterjali üle ja paistab, et kõikidel Ballistic seeria ritvadel on ühesugune rullikinnitus, välja arvatud Seatrout X mudel. Viimasest aga eraldi tootepilti pole tehtud. Googleldades paistab, et ka sama eksitus on praktiliselt kõigis poodides, kuna tooteid üles laadides eeldatakse, et ühe seeria ridvad on kõik sarnase käepidemega.

Igatahes on e-poes nüüd parandatud tootepildid. Vabandan eksituse pärast ja suhtleme e-maili teel edasi.
Last edit: 6 years 6 months ago by hannes.
The following user(s) said Thank You: ROBIN

More
6 years 5 months ago #9581 by Karlil
Replied by Karlil on topic Merikapüügi varustus
Kas siin on mõni foorumi liige, kellel oleks jagada kogemust Daiwa Caldia SHA kohta ? Paberi peal olev kirjeldus on täpselt see, mida ühelt merika püügi rullilt ootaks, aga on kellelgi reaalset tagasisidet anda ?
The following user(s) said Thank You: ROBIN
More
6 years 5 months ago #9583 by Vertu
Replied by Vertu on topic Merikapüügi varustus
Mul on caldia sha 2000 suurus. Mitu aastat, põhiliselt ahvenat jigitanud sellega. Mingit muret pole olnud, nagu ka teiste kallimate daiwa rullidega. Sõbral 2500 sha, pole ka nurinat kuulda olnud.
The following user(s) said Thank You: Karlil, ROBIN, Pollumees
More
6 years 5 months ago #9584 by Andres1984
Replied by Andres1984 on topic Merikapüügi varustus
Ei haaku küll merikapüügiga, kuid 100 eurised Daiwa rullid on mul samuti üsna suurele valule hästi vastu pidanud. Näiteks on mul ahvena jigitamisel ja jõeforelli püügil kasutusel Exeler, mis kaks aastat korralikult vatti saanud ja toimib siiani ideaalselt. Merevett samas pole näinud ja vastupidavus korrodeerumisele pole teada.
The following user(s) said Thank You: ROBIN
More
6 years 5 months ago #9588 by hannes
Replied by hannes on topic Merikapüügi varustus
Revideerisin täna oma merikalantide karpi ja leidsin sealt tükike "ajalugu". Aapua võib vast täpsemalt pajatada, mis aastakäigu mudel see võib olla... ise pakun, et üks päris esimestest.

Nagu näha, siis praegustel ja algsetel on ikka suur vahe sees, vahepeal on kõva tootearendus käinud (Y)

Igatahes püügiaega see lant enam ei saa, äkki kunagi Aapua ostab selle kõva raha eest ära :lol:

Attachments:
The following user(s) said Thank You: timo, elmerike, raulj, Täpik, ROBIN, Getto, Pollumees
Time to create page: 0.126 seconds
Powered by Kunena Forum