Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

millisest kalastustarbest viimati ilma jäid? :)

More
12 years 4 months ago #1325 by ubinas
Eks ta ole suspending landina tegelikult mõeldud, kuigi lant ise oli reaalselt uppuv. Kere sees olid pisikesed kuulikesed, mis pidid aitama nagu kaasa kaugemale lennule, aga eks need ninnu-nännu asjad ole nagu nad on. Lant lendas küll, kuid vaevalt, et kuulidele tänulik peaks olema. Lihtsalt sihvakas normaalse kaaluga lant, miks ta ei peaks lendama!? Kerget kõrinat nad vees ehk tekitasid, kuid mitte nii selgelt eristatavat nagu Stormi punnid kuuldavale toovad. Suspending lanti ei saanud sellest Preyst seetõttu, et need metallkuulikesed liikused landi peatuse ajal kas ette- või tahaotsa ning lant vajus nagu põhja lastud laev nina ees veekogu sügavustesse.
Hõljuvust on näha minu arust väga hästi just Husky Jerkiga püüdes ja pausi tehes. Tross ja muu metall landi ees võib muidugi seda neutraalset ujuvust natuke kõigutada.
www.lant.ee/rapala/husky-jerk.html
More
12 years 4 months ago #1326 by RL

ubinas wrote: Viimati jäin ilma landist, tavalaks ühesõnaga. Viimane vise veel enne kojuminekut ja nagu reegliks kujunenud juba on, saab siis kala või kaotab landi. Seekord jäi peale see viimane võimalus. Kala ma selle landiga ei jõudnudki saada, keegi on saanud?
www.lant.ee/savage-gear/prey/prey-perch-11-5cm-18g.html


Mul antud landiga kogemus olemas, super hea minu arust.
The following user(s) said Thank You: ubinas

More
12 years 4 months ago #1328 by Mark0
Jätstsin ühe kalli mereangerja tonka kai ääres mingi suvalise sadama köie külge.
More
12 years 4 months ago #1329 by ubinas
RL--> Mis tingimustes ta kala tõi? Järv, jõgi, meri?
More
12 years 4 months ago #1331 by Napsitrall
Nõndaks. 3 tonkarakendust jäid Kasari põhja. Tuleb uued ehitada. Käisin uue koha peal ja seal oli põhi tundmata mulle,aga lutsu oli. 3 peale kümmekond korralikku ja jõnglased tagasi .


Lugupidamisega,
Napsitrall
More
12 years 4 months ago #1334 by RL

ubinas wrote: RL--> Mis tingimustes ta kala tõi? Järv, jõgi, meri?


kala tuli jõest, jõgi lägeb laiemaks ja hakkab meenutama juba järve.
Time to create page: 0.108 seconds
Powered by Kunena Forum