Foorum

file Landi parandamine.

Info
30. mai 2012 16.44 - 31. juuli 2012 05.11 #2323 nerd
mure järgmine et lant jäi paati kinni, ja nüüd sellini pisike auguke sees, ta selline pool plastikaat materjalist kaheinimese nn.kummipaat, millega teda lappida saaks või võiks, äkki oskab keegi aidata :)
Info
30. mai 2012 17.03 #2324 hannes
Ma kahtlustan, et see paat on sul PVC-st. Sel juhul aitab ehk see link . Kui paat on ikkagi kummist, siis toimib kummilapp, mis on kummiliimiga augule peale liimitud. Eelnevalt puhasta liimitavaid pindasid korralikult mustusest ja niiskusest.

Paljudel paatidega tulevad kaasa ka remondikomplektid, äkki ka sinu omaga ja oled selle lihtsalt ära unustanud? Mul oli alles sarnane keiss neopreenkahlakatega - auk sees ja hakkasin juba uurima kust neopreeni liimi saab...siis leidsin garaažist originaal remondikomplekti, mis pükstega kaasa tuli :)
Info
30. mai 2012 17.12 #2325 Mark0
Tõrvatud puutikk ?
Tilk moment liimi ?
Kuumutatud presskumm ?
Ereliukase hädaabi ?
Info
30. mai 2012 17.32 #2326 nerd
mul see paat 3 aastat vana, vaevalt see remontkomplekt mul kuskil alles on :)

hannes kirjutas: Ma kahtlustan, et see paat on sul PVC-st. Sel juhul aitab ehk see link . Kui paat on ikkagi kummist, siis toimib kummilapp, mis on kummiliimiga augule peale liimitud. Eelnevalt puhasta liimitavaid pindasid korralikult mustusest ja niiskusest.

Paljudel paatidega tulevad kaasa ka remondikomplektid, äkki ka sinu omaga ja oled selle lihtsalt ära unustanud? Mul oli alles sarnane keiss neopreenkahlakatega - auk sees ja hakkasin juba uurima kust neopreeni liimi saab...siis leidsin garaažist originaal remondikomplekti, mis pükstega kaasa tuli :)