Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Soodne ja hea kaevuri lamp

More
11 years 10 months ago #2245 by Mark0

Rendering Error in layout Message/Item: Using $this when not in object context. Please enable debug mode for more information.
More
11 years 10 months ago #2250 by Wapsik
www.travelgearblog.com/archive/gear-deal...-remote-control.html mu käest võib keegi sellise saada aga hinda ma ei hakka siin välja reklaamima ja sellise : henka.ee/lambid/primeliteca2.jpg võib saada kusagil 25-30 euri eest.

More
11 years 10 months ago #2251 by Mark0
Mul omal selline:
www.argos.ie/static/Product/partNumber/9...xt%3EHEAD+TORCHE.htm

Aga plaanin ikka siin teemas esimese vastu vahetada. Siin on ööpüük tavaline ja kõigil lamp otsaees. Nägin ka selle esimeses postituses lambi isiklikult ära ja mina muud igatahes ei taha, see on liiga hea :D
More
11 years 10 months ago #2252 by Wapsik
ühe nupu süsteemist saab suht kiiresti siiber. ja kui kalale.ee selle teemalist juttu lugeda siis seal paju sellest juttu...hea ja kiire navigeerida kahega..kuigi maitsed on erinevad...
More
11 years 10 months ago - 11 years 10 months ago #2255 by võtas-uxu
Ise olen siiani sellisega (LED) oma toimetamised pimedas ära ajanud. Mugavusest asi kaugel aga abiks ikka kui midagi muud pole.
Last edit: 11 years 10 months ago by võtas-uxu.
More
8 years 4 months ago #7385 by hannes
Replied by hannes on topic Soodne ja hea kaevuri lamp
Lamp Perakülasse lestade ehmatamiseks :cheer:

Time to create page: 0.268 seconds