Foorum

file Soodne kaal

Info
01. mai 2012 11.16 #2105 Mark0
No eBay APP ID défined in Kunena configurationMillega te härrad kaalute kala, kui üldse ?
Tihti on nii, et sama pikkuse juures on 1 kala teisest oluliselt "saledam" :D

Ise soetasin omale oma arvates suht soodsa kaalu selleks ja kusjuures näitab täitsa õigeid numbreid isegi. Noh, päris 40kg igaks juhuks sinan otsa ei riputa, aga ajab asja päris ära :)

PS ma ise maksin paar rubla rohkem, kuna ei viitsind nii kaua oodata, siin maal sain 1 päevaga kätte 5 yoyo eest
Info
01. mai 2012 13.41 #2106 hannes
Mul praegu vaid üks pisike kaal, mis mahub seljakoti kõige väiksemasse taskusse. Sellega hea jõekaid jm väiksemaid isendeid veekogu ääres kaaluda. Näeb ta välja selline:

Ei miskit erilist aga kärab küll. Millalgi vaatan vähe toekama aparaadi ka juurde...
Lisatud failid:
Info
01. mai 2012 15.15 #2109 ubinas
Mark0, ma sellist sama kaalu proovida sain. Erinevus kallima ja toekama kaalu vahel oli minimaalne. Tean, et paljud kalamehed sellist kaalu sajaga maha teevad, kuid ostsin oma kobaka kaalu asemele täpselt samasuguse vidina nagu su lingil ning ei ole pidanud pettuma. Paari kulli eest üsnagi täpne kaal. Ma muidugi ei ole proovinud kaaluda raskemaid esemeid kui 20kg ning ei tea erinevusi sellest ülespoole, kuid olgem ausad - kui tihti sul kala kaalumiseks on vaja 40kg-st vahemikku? Kevadsärge kakkudes kaalud sumbatäie ära ning usun, et siukse kaaluga eksimisvõimalus +-200g umbes. Kui sedagi.
Info
01. mai 2012 15.24 #2111 Mark0

hannes kirjutas:
Ei miskit erilist aga kärab küll. Millalgi vaatan vähe toekama aparaadi ka juurde...

Kas aparaat ei toimi nagu peab, või on plaanis tuurajahile minna ?:P
Info
01. mai 2012 15.52 #2112 hannes

Mark0 kirjutas: Kas aparaat ei toimi nagu peab, või on plaanis tuurajahile minna ?:P

Aparaat ise tip-top, kuid max kaal 7 kg. Ei või iial teada, millal üks 7+ koll lanti haarab ja siis aja pool küla kaalu taga :cheer: Eelmisel aastal juhtus nii sõbraga, kes 8,5 kg haugi välja võttis ja pärast millegiga teda kaaluda polnud. Ja näiteks Soomes võiks suurematele peletistele mõeldud kaal ikka igaks juhuks kaasas olla.
Info
01. mai 2012 15.57 #2113 Mark0
Selge pilt :)

Samas meil plaanis siin juuli lõpus merele minna, pole kindel kas mul siis ka kasu omale soetatud kaalust on, kui mereangerjat proovime välja tirida ...

Rebisin seda oma soetatud kaalu nüüd veits, 28kg sain kellale, aga siis tekkis hirm, et käepael annab otsad vms, noh ja ega see sõrmega selle kaalu konksust sikutades hoidmine ka just orgasmile viita :D
Info
05. mai 2012 19.22 #2135 Napsitrall
No eBay APP ID défined in Kunena configuration Mul selline vidin. Ma muidu poleks viitsinud kribama hakati,aga no kui ta juba seal markO antud lehel kohe silma jäi,siis no andsin kah teada. :-) Mitu aastat teine mul vist juba olnud ja isegi patareisid pole vahetanud seni. On ta hea või halb seda ma ei tea,aga seni kuni töötab,siis mulle küll pole neid kaalusid 10 tükki vaja.

Lugupidamisega,
Napsitrall
Info
06. mai 2012 17.30 #2154 Cormoran
ma kaalun silmadega,mul nii palju välja küll püütud et umbes teada ega iga graami ei hakka taga ajama peaasi et pannile mahub,ja silmale ilus vaadata.
Info
06. mai 2012 17.38 #2156 kalamees17
Nõustun cormoraniga, ega hetkel endale kaal ei olegi oluline, eks kodus saab pärast kaaluda, peaasi et mõõtmisvahend kaasas on. Kunagi hiljem võiks tõesti soetada mingi odavama kaalu, keegi oskab öelda mis hinna vahemikku need jäävad ?
Info
06. mai 2012 18.14 #2157 sipsik777
Ise kaalun ka käte ja silmadega. Kodus kaaludes väga palju mööda pole pannud. Alles uurisin hindu poes ja sinna 20+eur kanti jääb hind.
Info
06. mai 2012 18.39 #2158 kalamees17
Kallis ikkagi, vaatame tagasi, vanas rahas ikkagi oma 300 krooni, tundub et tuleb soetada siis kui raha on nii üle ja ei oska kuhugi paigutada.:P
Info
06. mai 2012 19.44 #2162 Ronny
mina tellisin siit: kaupleja.xtreemhost.com/ teise rea teine kaal. praegu alles makse tehtud, kohale vast jõub nädala keskel. kui kohal on, muljetan siin ka
Info
06. mai 2012 22.50 - 06. mai 2012 23.03 #2166 Mark0
No eBay APP ID défined in Kunena configurationMa nüüd kaldas neid silmade ja kätega kaaluvaid jutulinde näinud !
2 kilosele kalale tuleb ilusate (enda) silmade ja käte liitmise tehtena reeglina ikka nii keskmiselt kilo juurde :D
Sai kahel vennal testiks kaalutud nende kalasi, ennem kaalu välja ei võtnud, kui küsisin arvamust kala kaalu kohta.
Tüüpilised kalamehed ..

Muideks sama kaal mis ma algul linkisin on ka soodsamalt saadaval, kui Hiina müüja käest osta, tuleb arvestada ca 3 nädalase ooteajaga ja kätte tuleb kuskil 2-3 euri tk
Asisem mees võiks ju grupitellimuse teha, kui sellise hinnaga soovijaid rohkem.
Mina olen igatahes selle vidinaga rahul.

Stiilinäide hinnast:
Info
07. mai 2012 04.01 #2167 kalamees17
No see oleks üsna hea mõte, kuis see siis nii odav on ?
Info
07. mai 2012 05.28 #2168 ubinas
Vaadake osta.ee-st kalastustarvete rubriigi alt. Alla 5 kulli saate kätte.