Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Lantide teema

More
10 years 11 months ago #3341 by lepik
Replied by lepik on topic Vastus: Lantide teema
Tere.

kas kellelgi on kogemusi lucky john lantidega. Kannatab nendega püüda ka?
More
10 years 11 months ago #3342 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Vastus: Lantide teema
Jah , ta peaks kannatama küll. Endal on kaks lucky johni voblerit, küll aga tulemuseta, sest nad on jäänud minu landikarbis tahaplaanile, aga sellegi poolest on landi mäng täitsa hea (Y) Hinnaklassi poolest ka odavam ja kui kala ikka märkab ja on näljane siis ta ka seda ründab, üldjuhul ei ole väga ikkagi vahet millega sa püüad, seega ma usun, et need toimivad kindlasti
The following user(s) said Thank You: lepik

More
10 years 11 months ago #3344 by siirdesärg
Replied by siirdesärg on topic Vastus: Lantide teema
Mul ka neid nn õnnejunne aastate jooksul mõned olnud. Põiklandid on täitsa korralikud, rohuvaba ka kala toonud. Kuigi mul on tunne et rapala rohuvabaga äraminekuid on kuidagi vähem. Pöörlevatesse mul usku pole sest pole neid korralikult mängima saanud.
The following user(s) said Thank You: lepik
More
10 years 11 months ago #3345 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Lantide teema
Kui Lucky John lahjaks jääb, võib midagi siit valida :woohoo:

rapalaworld.com/angry-birds-products
More
10 years 11 months ago #3347 by jass
Replied by jass on topic Vastus: Lantide teema
tõsiste kalameeste seltskonnas visatakse selllise landiga mees üle parda irw
More
10 years 10 months ago #3595 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Lantide teema

jass wrote: See 7cm on nii väärt kraam et mul tuttav oleks sügisel landi päästeoperatsiooni käigus peaaegu põhja läind. Aga lant on karbis tagasi ja mees õnnelik :)

hannes wrote: Kahjuks pole SubWardi fännidele häid uudiseid, viimane info on selline, et ka sel aastal 7 cm mudelid tootmisesse ei tule.

Siiski, siiski... E-poodi saabus väike partii 7 cm SubWarte. Tegemist vanade laojääkidega, mida on vaid limiteeritud kogus ning mida ilmselt mujalt poodidest ei leia. Suurepärane (viimane?) võimalus soetada endale haruldane ja eriti nõutud lant.

Muideks, SubWarti on tiba raskem ära kaotada, kui teisi lante, sest ta ei vaju põhja.

Kiirustage seltsimehed ja -naised, landid lähevad praegu nagu soojad saiad :fish2:
Time to create page: 0.188 seconds
Powered by Kunena Forum