Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Lantide teema

More
12 years 1 month ago #1681 by nublu
Replied by nublu on topic Vastus: Lantide teema
Kalatuju järgi värvi valida? Nu muhha tõ tajosh!
More
11 years 11 months ago #2039 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Vastus: Lantide teema
Kiire küsimus, kas keegi oskab midagi öelda Atemi lantidest, kas töötavad ja on mõtet osta ? Müüa soovitas liivalaia tänaval.

More
11 years 11 months ago - 11 years 11 months ago #2043 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Lantide teema
Mis puudutab vooblereid, siis endal ühtegi Atemi oma ei ole aga olen müüjaga nende lantide teemal vestelnud...selle jutu põhjal jäi meelde, et käsitsi testimist nende lantide puhul ei toimu. See peaks tähendama, et halva õnne korral võid saada ka sellise isendi, mis ei mängi.
"Masstoodangu" voobleritega (ilmselt tehakse neid Hiinas?) on kokkupuude olnud ja seda ostu olen paraku pidanud kahetsema - mängima ma neid lante korralikult ei saanudki.

Edit:

OK, vaatasin praegu teisest teemast , et sa vist plekke silmas pidasid? Nendega äkki asi nii hull ei tohiks olla, eks nad mingit moodi ikka mängivad. Muideks, see esimene lant su pildil näeb kahtlaselt Abu Toby moodi välja :)
Aga proovi ära ja anna meilegi teada, kuidas asi on (Y)
Last edit: 11 years 11 months ago by hannes.
The following user(s) said Thank You: kalamees17
More
11 years 11 months ago #2045 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Lantide teema
Olen Atemi plekke merikapüügil katsetanud. Sügisel oli järgiujumisi ja isegi üks võtt. Kala läks minema ja süüdistan selles ebakvaliteetset kolmikut.

Kui ma ise lante värvida püüdsin, siis lihvisin Atemi ja Jaxoni lantidelt värvi maha ning avastasin, et toorikud on täpselt ühesugused. Ja kui ma siis kataloogidest valmis lante võrdlesin, siis avastasin, et isegi värvides on ainult väikesed erinevused. Ainuke erinevus on hinnas. Kuigi Atemi landid on suhteliselt odavad, siis Jaxoni samasugused landid on omakorda poole odavamad.
More
11 years 11 months ago #2049 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Vastus: Lantide teema
esmalt tänud:)
Eks ta ei ole muidugi väga hullu, kuid just kahtlengi kvaliteedis, kui nüüd jõuab läheb pühapäev proovimiseks. Eks siis näeb, kas tasub ehk mõni parem veel varuda või mitte. Tegelikult saab suve poole õieti öelda, hetkel küll haugi ei tohi püüda ning teda nüüd nii massiliselt pole ka, seega on see ka häiriv tegur.
More
11 years 11 months ago #2056 by Wapsik
Replied by Wapsik on topic Vastus: Lantide teema
atemi plekkidega pole kala saanud aga voobleritega on õnnestunud ikka nii mõnigi kala ära lollitada.. eriti oli tegija üks 6-7 meetrine punn mis sukeldus kuni 30 cm .. värvisin ise üle ja sai forelli jõgedel tõsiseks murdjaks.... kuni kopra pesa ta endale võttis..
Time to create page: 0.134 seconds
Powered by Kunena Forum