Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Millise kalastustarbe viimati ostsid?

More
12 years 4 months ago #1301 by raikoj
Ostsin aapualt kaks tema enda tehtud lanti. Ilusad 35 grammised olid - kaua oodatud. Käes tundusid täpselt sama head, nagu ma unes olin ette kujutanud. Ilusasti paberi sisse pakitud, et konksud viga ei teeks.

Panin landid autosse ja kuna oli paar tundi vaba aega, siis mõtlesin, et teen auto tanklas talveks puhtaks. Seda liiva ja manti ikka koguneb sinna, eriti kui kalal käia. Koju sõites hakkasin mõtlema, et kuhu ma need landid panin. Ja meenus, et panin nad auto ukse sisse sahtlisse ja koristamise käigus tõstsin need muu paberpahnaga prügikasti.... Ahastus on vähe öelda selle tunde kohta, mis mind valdas.

Mõtlesin, et ei hakka ennast alandama, aga asi ei andnud rahu ja sõitsin tagasi. Väga sügav prügikast oli, käsi päris põhja ei ulatunudki. Lante ei leidnud enam, jäidki kadunuks, nagu minu väärikuski. Noh... Ega sellest tegelikult enne vahaejuhtumitki palju enam järel polnud. Lantidest on kahju ainult.
More
12 years 4 months ago #1302 by pehkucho
Kus prügikast asub muidu:lol:

raikoj wrote: Ostsin aapualt kaks tema enda tehtud lanti. Ilusad 35 grammised olid - kaua oodatud. Käes tundusid täpselt sama head, nagu ma unes olin ette kujutanud. Ilusasti paberi sisse pakitud, et konksud viga ei teeks.

Panin landid autosse ja kuna oli paar tundi vaba aega, siis mõtlesin, et teen auto tanklas talveks puhtaks. Seda liiva ja manti ikka koguneb sinna, eriti kui kalal käia. Koju sõites hakkasin mõtlema, et kuhu ma need landid panin. Ja meenus, et panin nad auto ukse sisse sahtlisse ja koristamise käigus tõstsin need muu paberpahnaga prügikasti.... Ahastus on vähe öelda selle tunde kohta, mis mind valdas.

Mõtlesin, et ei hakka ennast alandama, aga asi ei andnud rahu ja sõitsin tagasi. Väga sügav prügikast oli, käsi päris põhja ei ulatunudki. Lante ei leidnud enam, jäidki kadunuks, nagu minu väärikuski. Noh... Ega sellest tegelikult enne vahaejuhtumitki palju enam järel polnud. Lantidest on kahju ainult.

More
12 years 4 months ago #1303 by raikoj

pehkucho wrote: Kus prügikast asub muidu :lol:


Kadaka tee Neste tanklas :(
More
12 years 4 months ago #1304 by Napsitrall

raikoj wrote: Ostsin aapualt kaks tema enda tehtud lanti. Ilusad 35 grammised olid - kaua oodatud. Käes tundusid täpselt sama head, nagu ma unes olin ette kujutanud. Ilusasti paberi sisse pakitud, et konksud viga ei teeks.

Panin landid autosse ja kuna oli paar tundi vaba aega, siis mõtlesin, et teen auto tanklas talveks puhtaks. Seda liiva ja manti ikka koguneb sinna, eriti kui kalal käia. Koju sõites hakkasin mõtlema, et kuhu ma need landid panin. Ja meenus, et panin nad auto ukse sisse sahtlisse ja koristamise käigus tõstsin need muu paberpahnaga prügikasti.... Ahastus on vähe öelda selle tunde kohta, mis mind valdas.

Mõtlesin, et ei hakka ennast alandama, aga asi ei andnud rahu ja sõitsin tagasi. Väga sügav prügikast oli, käsi päris põhja ei ulatunudki. Lante ei leidnud enam, jäidki kadunuks, nagu minu väärikuski. Noh... Ega sellest tegelikult enne vahaejuhtumitki palju enam järel polnud. Lantidest on kahju ainult.



Oi hull lugu. See jääb tükiks ajaks meelde. :(
More
12 years 4 months ago #1307 by Mark0
Okuma Ultramax kollanse tamiili 0.6mm 35lb(8eur)
Ja ühe komplekti mereangerja rakenduse. (8/0 konks trossiga 4.5eur)

Täna õhtul siis mereangerjat proovima.
More
12 years 4 months ago #1309 by pehkucho
Peale palgapäeva peaks minema talipüügi varustust ostma.Põhimõtteliselt täiesti nullist alustama kuna pole eriti talipüüki varem harrastanud
Time to create page: 0.102 seconds
Powered by Kunena Forum