Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Millise kalastustarbe viimati ostsid?

More
12 years 7 months ago #670 by Eufoorik
4m 6ngeritv salmo rulliga, atemi spinnarull, tonka tinad 50g 40g ja 30g ning 20g, landitrossid, valguspulgad 3pakki, ridva hoidjad 2tk, kelluke, tinad ning konksud, stopperid
More
12 years 7 months ago #671 by DJ JoYsTiK

Eufoorik wrote: 4m 6ngeritv salmo rulliga, atemi spinnarull, tonka tinad 50g 40g ja 30g ning 20g, landitrossid, valguspulgad 3pakki, ridva hoidjad 2tk, kelluke, tinad ning konksud, stopperid


Ma ostsin ka omale kellukese, aga peale 3 viset kiskusin maha kuna hakkas tamiili jooksu stoperdama :D Ei saand mina aru kuda see olema peaks nii, et tamiilile ette ei jääks!

More
12 years 7 months ago #675 by Artur
www.osta.ee/21033022

Kas kellelgi sellise asjaga kogemust on?
Tundub päris mõistlik vaadates mõtetute tinaplönnide hindu poes. Kui ise teha siis võib vabalt neid igakord 10tk jõepõhja jätta. Tina pole just eriline loodusehävitaja ka.
More
12 years 7 months ago #677 by hannes
Miks mitte selline vorm soetada ja natuke käsitööga tegeleda (Y)
More
12 years 7 months ago #678 by Artur

hannes / KP wrote: Miks mitte selline vorm soetada ja natuke käsitööga tegeleda (Y)


See tina valamine sinna vormi on lihtne aga kas tuleb õige asi välja nagu lubatakse?
Kui tuleb siis ma ostan selle vormi ära aga äkki on siin keegi kes seda juba kasutab?
More
12 years 7 months ago #682 by võtas-uxu
Kutsikast peast sai ise neid plönne treitud. Tina saime kurat-teab-kust, ilmselt kellegil kodus oli. Pliita all sai tina vedelaks sussutatud ja siis suurde supilusikasse valatud. Minu mäletamist mööda pidi veel selline tuhm söökla lusikas olema, mingist tundmatust metallist.
Pärast puuriga auk sisse ja tuld.... kalale.

Tänapäeval ei näe enam vast asjal pointi ,et neid ise teha. Tina kallis, kättesaadavus niru... pluss veel see sussutamine ja jamamine. Ikka lihtsam jälle poodnikku nuumata ja kaup sealt omastada.
Time to create page: 0.192 seconds
Powered by Kunena Forum