Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Millise kalastustarbe viimati ostsid?

More
11 years 11 months ago #2128 by pehkucho
Kiire küsimus ja abipalve kalagurudele.Vaja järgmise nädalajooksul uus ritv soetada ja näitajad võiks olla testiga 5-40g ja pikkus võiks olla 210-240cm.Kui sellist leidub siis pange kirja konkreetne koht kust saab.Kuna silmad valutavad juba otsimisest ja kirjust valikust.Ja üle 35€ ei tahaks välja käia kui see üldse võimalik on.Rulli oleks ka muidugi vaja aga suure hädaga ajab vana ka asja ära.Neti poed ei sobi kuna läeb jube kiireks.
Ette tänades
More
11 years 11 months ago #2130 by kalamees17
Esialgselt ma muidugi läheks ise salmosse, seal on asi kvaliteetne, kuid ma ise käin all liivalaia poes Dünamo, ma põhimõttelist võin vaatama minna sulle ritva, eilmine kord oli üsna odavate hindadega seal, kuid noh nüüd ma saan otsida kindlat asja, rulli ei tasu siit osta, väike valik. Kui ma jõuna siis ma proovin täna ära käia.:)

More
11 years 11 months ago #2133 by pehkucho
tänud

kalamees17 wrote: Esialgselt ma muidugi läheks ise salmosse, seal on asi kvaliteetne, kuid ma ise käin all liivalaia poes Dünamo, ma põhimõttelist võin vaatama minna sulle ritva, eilmine kord oli üsna odavate hindadega seal, kuid noh nüüd ma saan otsida kindlat asja, rulli ei tasu siit osta, väike valik. Kui ma jõuna siis ma proovin täna ära käia.:)

More
11 years 11 months ago #2149 by Cormoran
Ostsin mingisuguse õige karvase vesiroti suuruse kahte eri värvi landi.öeldi et see on Rootsi pomm.aga ühe isegi sain.Huvitav asjandus.7 euri.
More
11 years 11 months ago #2151 by kalamees17
Cormoran, kuidas oli landi nimeks ?

Pehkucho, ma lähen teisipäev sinna poodi, kui sa saad nii kaua oodata ma vaatan sulle 5-40g test ja 210-240cm ridva. Proovin teada anda juba teisipäeva õhtul.
More
11 years 11 months ago #2153 by Cormoran

kalamees17 wrote: Cormoran, kuidas oli landi nimeks ?

Pehkucho, ma lähen teisipäev sinna poodi, kui sa saad nii kaua oodata ma vaatan sulle 5-40g test ja 210-240cm ridva. Proovin teada anda juba teisipäeva õhtul.



www.lant.ee/abu-garcia/hairy-killer/hair...w-tail-20cm-21g.html
Time to create page: 0.272 seconds
Powered by Kunena Forum