Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Huumoriteema...naljajutud, anekdoodid jms

More
12 years 2 months ago #1721 by muhomor2
see juhtus kaa minu tuttavatega vene ajal . mehed tulid õhtul peipsi äärte ja muidugi hakkasid jooma ...... kurgid , viin , leib , punane kalamari läks libedalt ...... hommikul oli motõll kadunud :whistle:
More
12 years 2 months ago #1722 by kruks

More
12 years 2 months ago #1723 by mercury
norrakad on peast segi läind
More
More
12 years 1 month ago #1746 by hannes
Kunagi ammu sattusid ühele olengule kokku tuntud psühhiaater Anti Liiv ja Galojan. Olengul osalejad olid elevil, et saavad Anti Liivi näpuga katsuda ja temaga vestelda. "Kuidas Te teete selgeks, et pealtnäha normaalne inimene võib olla tegelikult vaimse puudega?", küsib Galojan targa küsimuse. "See on väga lihtne", vastab Liiv. "Ma küsin ühe lihtsa küsimuse, millele igaüks suudab vastata. Kui isik kõhkleb ja ei suuda vastata, annab see mulle juba vihje, et isikul võib olla vaimne puue." "Äkki toote mõne näite taolisest küsimusest?", pärib Galojan edasi. "No vot selline küsimus Teile", alustab Anti Liiv. "Kapten Cook sooritas kolm ümbermaailma reisi. Ühel neist ta suri. Millisel?" Galojan mõtleb veidi, puhkeb närviliselt naerma ja ütleb: "Kas Te ei tooks mõnda teist näidet. Ajaloo tundmine polegi kunagi olnud minu tugevam külg!"
More
12 years 1 month ago #1749 by muhomor2
[img

8.5cm mis rahuldavad igat naist
Time to create page: 0.143 seconds
Powered by Kunena Forum