Foorum

lightbulb-o Kalastus vidinate tellimine piiritagant.

Info
09. september 2011 10.44 #624 võtas-uxu
Siia teemasse võiks siis panna netist leitavad head saidid, kust kalastus jubinaid tellida.
Ise olen viimasel ajal E-BAY-st paar vooblerit tellinud ja esiti olen rahul.
Homme jõele katsetama kas nendega saab ka midagi(-gi).

Täna leidsin sellise huvitava hiina poe..... wlure.com/
Valik on enam-vähem aga hinnad on head ja saatmine tasuta.
Seal on ka võõpamata lante, nii et saab ka kodus "pintsliga" kätt harjutada.
Info
09. september 2011 13.52 #625 hannes

võtas-uxu kirjutas: Seal on ka võõpamata lante, nii et saab ka kodus "pintsliga" kätt harjutada.

Seda ise võõpamise varianti näen küll esimest korda (Y)

Ise olen tellinud Poola fishing-mart.com-ist ja Taimen.com'ist. Mõlemaga võib rahule jääda, kaup on ilusti kätte saadud ja millegi üle nuriseda ei saa.
Info
09. september 2011 14.50 #626 aapua
www.cabelas.com

Tegutsevad kiiresti. See saatmiskulu ja tollimaks on muidugi valus...
Info
10. september 2011 15.46 #633 DJ JoYsTiK
Mina olen ebay.co.uk tellinud ja pole miskit tolli ega midagi, see tollimaks tuleb teatud summast peale mu meelest, kas ta oli miski 50 doltsi või midagi sinna kanti ja usa-st tellides. Seepärast tellingi ise inglismaalt ja mujalt.
Info
15. oktoober 2011 07.00 #972 võtas-uxu
Esimese postis mainitud netipood pole siiani kaupa minuni toimetanud, suts üle kuu juba möödas.
Nii et, tasuks ettevaatlik olla. Muidugi kui nänn minuni jõuab, siis annan siiia ka märku..... nohh et, päris petised ehk ei ole.
Info
15. oktoober 2011 19.46 #978 pehkucho
Eelmine nädal soomes käies avastasin ,et seal on landid ja üldse kalastustarbed päris odavad või siis ainult tundus.Firmasi küll ei jälginud aga egas kalagi neid jälgi.10€ eest neli voobler tüüpi lanti mis küll järgi vedamiseks ei kõlba ennem kui kiilu natuke ümber töödelda kuna rebib hullumoodi põhja.Hiljem panen ka pildi ülesse ja siis saate arvamust avaldada mis arvate
Info
17. oktoober 2011 09.21 #995 Koronen
Ära kaota lootust uxu. Ma tellisin ka sealt huvi pärast mõned landid ja peaksin need homme kätte saama. Aega võttis see saatmine neil küll peaaegu 4 nädalat. Äkki probleem selles et neil olid mingid suured pühad seal Hiinas? Ma arvan et need on samad landid mida osta.ee-s 1,6 euriga pakutakse. Kui kätte saan siis annan teada millega tegu, pildid on ju kenad aga ...
Info
20. oktoober 2011 22.09 #1015 Koronen
No nii, mul need imevidinad nüüd lõpuks käes. Läks ka peaaegu kuu enne kui saabusid. Näpuga katsudes ja vaadates ei oskagi midagi kosta, landid nagu landid ikka. Ehk ei ole päris nii poleeritud nagu Rapala omad aga midagi väga toriseda ka ei saa. Püüan homme pildi üles riputada. Veepeale saan alles teisipäeval, eks peale seda annan teada kas ja kuidas mängivad kui huvi on.
Info
07. veebruar 2012 15.14 #1662 nublu
A,mis imeasju te sealt väljamaalt pidevalt tellite ja milleks? Ons siis kohalikud poed tühjad ?Mis hullem, toidate sellega valesid perekondi.Kui ise ei oska ,siis kohalikud meistrid aitavad,aga tellida ja uhke olla..,no pole minu rida.
Info
04. märts 2012 16.41 #1760 Wapsik
Vaata nublu.Kuna ma ka ise suht lähedalt näen seda ksitööga tegelemist ja sellega kauplemist siis mõnda asja pole lihtsalt kasulik ja vahel ka võimalik siit eestist saada just sellise hinnaga nagu sulle psssiks...ma toetanud kohalike meistreid rohkem kui 99% kalamehi seda teinud on ... käsitöö on kallis ja kui ühe tooriku eest tahetakse saada 6 euri siis...võtab tiba mõtlema... ja vähesed on nõus mulle tegema just sellist vooblerit näiteks millist mina tahan ... enamus püüavad ajada oma teooriat ja pakuvad vaid seda mida nemad õigeks peavad....
Info
11. märts 2012 21.26 #1810 hmekk
Mina põhimõtteliselt tellin asju välismaalt. Ridvad kaks korda odavamad kui isegi, et rohkem + ka muu varustus. sääst on korralik, isegi kui ainult üks asi tellida.

Ega keegi venemaa netipoode ei tea kust saaks asju tellida natukene?

Eesti Feederdajate Klubi - www.feederdajad.ee
Info
12. märts 2012 12.54 #1812 berku
Ma sain ükskord väljamaalt ridva tellimisega niimoodi vastu tagumikku, et enam väljamaa poodide poole ei vaata. Kindlasti on normaalseid poode ka olemas aga see juhtum tegi ettevaatlikuks.
Info
12. märts 2012 15.21 #1813 hmekk
Olen tellinud utoopiliste summade väärtuses asju välismaalt (uk, poola, saksamaa, prantsusmaa ja ka itaalia) - mitte ühtegi halba kogemust, ridvad on saadetud PVC tuubides ja muu mant on alati pakitud kenasti ära.

hetkel tahaks hirmsasti endale mõned balalaikad ja hunnikuga marmõsse tellida

Eesti Feederdajate Klubi - www.feederdajad.ee
Info
12. märts 2012 16.59 #1815 ubinas
berku, mis probleem täpsemalt oli?
Info
14. märts 2012 18.14 #1832 Wapsik
ega keegi ei telli pöörlevate lantide juppe välja maalt kusagilt ... kui keegi tellib siis oleks Frenchide labadest ja landi kehadest huvitatud.. nr. 1 ja nr 2. suurus siis..