Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Mille või kelle pärast hakkasid sina kalal käima?

More
12 years 6 months ago #795 by Napsitrall
Minu suguharus pole keegi kalamees-naine olnud,aga minu kalalkäigud said alguse naabripoisist kel selline hull plaan tekkis.Kuna majale lähedal asus üks järveke(mis järv,pigem lomp kus suviti ujumas sai käia)milles oli hulganisti kokre,siis oligi plaan neid püüda ja mõnisada meetrit eemale teise lompi siirdada kus kala polnud üldse. no püüdsime neid tuhandete kaupa sealt aastate jooksul,aga meie teise lombi elustamiskatsed ei kandnud siiski vilja. sai sellest kõrini ja kiikasime mõni kilomeeter kaugemal oleva tõdva jõe suunas. sealt juba särge ahvenat sai mille peale kodus nina ei kirtsutatudki ja kui ükskord havi sain,siis oligi see tõbi pöördumatult küljes.
Sellest palju pahandustki tuli kui kooliskäimise kalastamise vastu vahetasin. Kord Keila,kord Pirita jõel.Lõunasöögi rahad kulusid Dünamo poodi jne.
Aga miks ma kalal käin? Eks ikka selleks,et sellest igapäeva rutiinist eemale saaks. Mõnus on korki jõllitada ja omi mõtteid mõtelda või spinnaga võsas ragistada ja oletada millise juurika taga see haueke nüüd mu lanti ootab.
Nüüd juba 30 aastat kalal tallatud ja ilmselt haud mind parandab vaid. Või ptüi,ptüi,ptüi, miski kole õnnetus.
The following user(s) said Thank You: kruks
More
12 years 6 months ago #840 by kalamees17
Kalapüük iseenesest tundub väga huvitav ja mõnesmõttes rahustav, saad sellest linnakärast eemale. Ise esimest korda käisin kalal ma arvan, et umbes 10 aastaselt sõbraga saadjärvel. Nüüdseks hetkeks on see hobiks. :)

More
12 years 6 months ago - 12 years 6 months ago #868 by kalamees99
Esimest korda viis mind kalale minu onu (võrtsjärvele) , kui ma olin umbes viieaastane ja see meeldis mulle nii väga , et sellest ajast saadik tegelengi oma lõbuks kalapüügiga.
Last edit: 12 years 6 months ago by kalamees99.
More
12 years 2 months ago #1653 by nublu
Noh ,mulle peaks se päris lihtne vastata olema,kuna vanaisa oli kalur ju siis ikka pärimus .A,sitta,kaluri töö ei huvitanud mu enda isagi,saati siis mind.Aga vanamehel ju oli mingi merepisik külge jäänud nii ta siis mööda veekogusi kondas,mina kah vahel (vist viiene esimest korda)
More
12 years 2 months ago - 12 years 2 months ago #1656 by mercury
Sõber tiris üxkord kaasa,peale seda nakatusin pisikusse ja nüüd käin rohkem kui sõber:)
Last edit: 12 years 2 months ago by mercury.
More
12 years 2 months ago #1658 by pehkucho
Kalapüük on hea hobi igal aastaajal isegi kui kala ei saa või õnge ei ole.Vahest on niisama põnev kalamehi jälgida.Aga kui võrrelda aastaid 10 või enam tagasi kalapüüki siis tollal ei old ta selline teadus nagu praegu kohati paistab ja kallis.Enam ei püüa keegi pajuvitsaga,kuigi ega kala ei tea palju sul spinning või ketas maksab
Time to create page: 0.199 seconds
Powered by Kunena Forum