Foorum

Küsitlus: millist kesvamärjukest eelistad?

Küsitlus: Millise õlletehase toodangut eelistad?

Saku
11 32.4%
A.Le Coq
14 41.2%
Viru Õlu
Vastuseid pole 0%
Puls Brewery
Vastuseid pole 0%
Import
2 5.9%
Kuidas juhtub..
7 20.6%
Hindajate koguarv: 34
Küsitlusele saavad vastata ainult registreerunud kasutajad
Info
25. juuli 2011 12.52 - 25. juuli 2011 13.22 #292 hannes
Kuna paljud kalamehed on ka kõvad õllesõbrad, korraldaks väikese küsitluse õllemarkide teemal.

Ise olen juba aastaid Rockile truu olnud, kuigi vahest on mõnus ka kergemat märjukest mekkida: Saku on Ice, Corona 0,33 pudel libiseb kiirelt ja lahtumata hinge alla (Y)(beer)

Kes on huvitatud õlle allahindlustest meie poodides, siis siit leiab nimekirja: www.kriisis.ee/view_cat.php?cat=143
Info
25. juuli 2011 13.13 #293 DJ JoYsTiK
Minu eelistused on siinkohal:
A.Le Coq Premium Extra
A.Le Coq Pils
Saku Ice
Saku D-Light
Seejärel tulevad Originaal,Pilsner,Rock jne...
Info
25. juuli 2011 21.16 #294 raikoj
Seisin kord Rimis ja hakkasin Saku Heledat korvi tõstma, kui panin tähele, et see maksab üle euro, mis vanas rahas tegi 16 krooni. Absurd - ega raha rukkis pole, et maas kasvab, onju. Kõrval oli Velkopopovický Kozel, mis maksis umbes 70 senti ja mitmeid sama kvaliteediga saksa õllesid müüakse veelgi odavamalt!!

Mõtlesin järgi ja leidsin, et minu ainuke võimalus eesti õlletootjatele õla peale koputada, on lasta vabal turumajandusel neid karistada. Seega, mingi aeg boikoteerin nüüd neid.
Info
25. juuli 2011 21.47 #295 oinz
Assisteerin Raikot ja ostan kah seda, mis parasjagu odav/odavam on.
Info
26. juuli 2011 06.45 #296 Eufoorik
igaks päevaks erinev... või noh mis hetkel allahindluses ikka on... mingid naisteõlled eriti ei huvita aind dilitid ja icid jne. viimati sai proovitud Lappan Kulda, mida hirmsalt kalamehejuttudes reklaamitakse. äi old vigu tiad
Info
26. juuli 2011 07.17 #297 kruks
andsin oma hääle ka aga kahjuks arstid keelasid mul õllejoomise ära sellepärast joongi ainult viina.
kuid enne seda eelistasin A:Le Coq-i ja Sakut.
Info
26. juuli 2011 10.05 #298 sipsik777
õlledest Saku Ice (Y) aga enamasti on kaasas kalal siider või limonaad ;)
Info
26. juuli 2011 16.25 #299 renqu
Sass ja Orikas (Y)
Info
30. juuli 2011 06.39 #331 Askokr12
kõike eelistan, aga kahjuks liiga noor:D
Info
30. juuli 2011 12.17 #335 Raido22
Saku Rock! See on peaaegu alati raudkindel eelistus (Y)

Kunagi olin suur Premiumi sõber, aga mida aeg edasi, siis teinekord tundus asi vesiseks jääma...

Rocki puhul ongi siis peamiseks eeliseks see, et ta maitse on selline "mehisem" kui teiste puhul ja kindlasti määrab väga suurt rolli ka hind. Vähemalt Selrveris on Rock teistest omaklassi õlledest peajagu odavam - 1,2 liitriste pudelitega ostes tuleb liitrihind 1,16 € per liiter. Teiste Kvaliteetõlledega jääb see hind üldiselt üle 1,5 € liitri kohta.

Aga peale Rocki satub vahest ostukorvi Sass, Alecoq Pils ja Premium ka, kuigi harva.
Info
30. juuli 2011 12.29 - 30. juuli 2011 12.31 #336 Raido22
Ahjaa, unustasin veel mainida koduõlle :cheer: See ka üks väga suur lemmikuid, kui on hästi välja tulnud.

Kes tahavad oma õlle odavalt kätte saada ja koduõlu meeldib, sellele soovitangi koju kuskile nurka käärima panna (Y)

Protsess iseenesest lihtne ja kui kõik õigesti tehtud, siis tulemus ikka väga hea. Hinna kohta nii palju, et koduõlle hind tuleb 2x odavam kui osta poest nt Pilsnerit (pilku võtsin näiteks seepärast, et see vist kõige madalama hinnaga joodav õlu poes).

Ja kes loeb seda miinuseks, kes plussiks, aga pähe hakkab ka jube hästi :evil: Kunagi kui esimesi katsetusi tegin koduõllega ja tiba suhkruga liialdatud sai (see lisab kangust), sai koos sõbraga mekitud ja juba siis kui mõlemal oli 1,5l pudel hinge all, oli mõju vägagi märgatav :) Maitse oli kusjuures vägagi hea ja ei olnud aru saada et liialt kange oleks. Sealjuures mainin, et üldiselt on mul üsna suuri alkoholi koguseid enne vaja kui mul samm sassi hakkab minema :whistle:
Info
05. august 2011 12.07 #396 unemati001
Enamasti ikka Rocki saab sisse kallatud. Maitseb hea!
Info
06. august 2011 13.42 #399 Haugivana
enamasti ikka maizi, sest odav ja väga hea. maksab 58senti :)
Info
08. august 2011 11.18 #404 võtas-uxu
Sass on siiani lemmik olnud aga ei ütle ka muust odraveest ära.
Info
19. november 2011 21.31 #1198 pehkucho
Enamasti ikka rocki sõber olnud aga saab ka vahelduseks muid heledaid õllesi mekitud aga vat tumedad märjukesed mulle ei istu.Mäletan kui ennemuistsel aal kui soomes veel margad oli ja õlle kättesaamine ei oldki nii väga lihtne ja toodi mingit 3 prossast jama mis ainult peldikuvahelt jooksma ajas siis ajas ikka tigedaks küll ja ülle isu läks ka ära