Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kalastussaated

More
11 years 8 months ago #2543 by kruks
Replied by kruks on topic Vastus: Kalastus saated.
ajas jah tuhina peale tahaks ka proovida lendõnge :P
More
11 years 8 months ago #2587 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Kalastus saated.
Kohapüügi saatele 10 punkti. Õpetlik ja mõnus jutt, rääkimata ilusast saagist (Y)

More
11 years 6 months ago #2789 by kruks
Replied by kruks on topic Vastus: Kalastus saated.
Täna näeb eetris ainult suuri kalu!

Püüame karpi ja jagame kogemusi. Lisaks veel Sindi paisu teemadel.

ETV2 kell 20:30, Kalailm!
More
11 years 6 months ago #2804 by Mark0
Replied by Mark0 on topic Vastus: Kalastus saated.

kruks wrote: Täna näeb eetris ainult suuri kalu!

Püüame karpi ja jagame kogemusi.

Sain mahti ka nüüd selle osa vaatamiseks ja ... ma olen sõnatu ...

Selline arsenal karpkala jaoks, selline raha ja peategelase on omaarvates entusiast ...

Kala tahaks, raha palju, kätte ei saa, siis ostan kogu maailma võimaliku arsenali kokku selleks ja promon seda teles ... Krt ma ei saa aru sellest ... Pole ju karpkala ka eriline võitleja, mis adrenaliini tekitaks, rohkem sellise raskuse välja sikutamine ...

Ei, minust mudakala püüdjat ei saa ikka :P
More
11 years 6 months ago #2805 by kruks
Replied by kruks on topic Vastus: Kalastus saated.
Mark0,
ega minagi kunagi ütlesin,et mina enam peale spinningu kätte ei võta aga näe pean sõnus sööma ja talipüügist ei hakka rääkimagi :) arvasin,et see püük on mõtetu külmetamine aga näe hakkas meeldima ja kõige krõbedam külm mis on olnud -33,5c ja istusin seal peipsil ja oli mõnus :)
Nii,et ära kunagi ütle ei kui sa selles kohe kindlasti kindel pole ;)
More
11 years 6 months ago - 11 years 6 months ago #2806 by Mark0
Replied by Mark0 on topic Vastus: Kalastus saated.

kruks wrote: Mark0,
ega minagi kunagi ütlesin,et mina enam peale spinningu kätte ei võta aga näe pean sõnus sööma ja talipüügist ei hakka rääkimagi :) arvasin,et see püük on mõtetu külmetamine aga näe hakkas meeldima ja kõige krõbedam külm mis on olnud -33,5c ja istusin seal peipsil ja oli mõnus :)
Nii,et ära kunagi ütle ei kui sa selles kohe kindlasti kindel pole ;)


Ei ei, ma ei pidanud kalastamist, kui sellist silmas, aga see arsenal, mis sellega kaasnes selles saates :D Minu jaoks sama, kui võtta 100kg elusat kilu kaasa ja minna lõhe jahile, koht ilustiu sisse sööta ja .... See on juba nagu tankiga karujahile minek :D
Last edit: 11 years 6 months ago by Mark0.
Time to create page: 0.152 seconds
Powered by Kunena Forum