Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kalastussaated

More
11 years 9 months ago #2350 by Mark0
Replied by Mark0 on topic Vastus: Kalastus saated.
Samas on ka nii, et kui miskit võrdluseks tuua ei osata, siis on alati seakardulas idanevast mugulast üle.
Ka minu poolt said märgatud just need möödapanekud nagu: suitsukoni vette saatmine, kala vette hooletu viskamine ja üldine parmu meeleolu ilma avaliku reklaamita.

Mitte midagi ei olnud ei suunavat, ei õpetavat jne.

Seletage palun mulle ära, KUIDAS see saade ok on või parem esimesest kalasaatest ?

Rootsis resudeeruva eesti poisi haugiteemalised koduvideod on ka sisukamad ja mitte nii nilbed, kui kodumaine sponsoreeritud reportaaz !

Vaielge vastu ...

Teises saateformaadis, kui hästi v halvasti, räägiti ikka konksu mõõtudestki ühtteist ja kalaretsepid ei olnud ka halvad, paljud inimesed ei oska üldse süüa teha ntx, siis abiks ikka.

Ma ei pea olema ise tegija selleks, et kritiseerida, aga tarbijana julgen ma oma arvamuse välja öelda, milline toode mulle ei sobi/maitse/seedi ja mis võiks parem olla või üldse olemata.
The following user(s) said Thank You: velts
More
11 years 9 months ago #2357 by sipsik777
Replied by sipsik777 on topic Vastus: Kalastus saated.
Sain ka lõpuks kalailma ära vaadatud. Enamasti jäin rahule. Kalamehe juttudest oli asjalikum kuid mõndades kohtades jäi puudu. 2 saadet kokku pannes saaks täitsa hea terviku. Taustamuusika oli üpris häiriv aga kannatan ära :)

More
11 years 9 months ago #2372 by kruks
Replied by kruks on topic Vastus: Kalastus saated.
Sel nädalal hoopis teine kell!!!
19.45
Sedapuhku tehakse Kalailmas” tutvust meie jõgede tähnilise kaunitari hõrnase ehk jõeforelliga. Kes ta on, kus ta elab ja mismoodi teda spinninguga kätte saada, seda üritab Priit Kallas Järvamaa jõgede ääres välja õngitseda forelliässa Jarko Jaadla kogemustekotist. Aleksei Turovski räägib meile nendest olenditest, keda jõeforellid põske pista tavatsevad ja hõrnaste toidulaua seotusest nende liha värvusega. Näeme, mismoodi näeb välja ka kalastajate jaoks peaaegu tundmatu landi nipsuheide, kuid uudistame ka seda, kuidas toimus üks ehtne heitetreening ja saame teada, mis spordiala on õigupoolest casting.
More
11 years 9 months ago #2395 by pehkucho
Replied by pehkucho on topic Vastus: Kalastus saated.
Ex paistab kas seekord saab targemaks.
More
11 years 9 months ago - 11 years 9 months ago #2399 by Mark0
Replied by Mark0 on topic Vastus: Kalastus saated.
Teine saade versus esimene, nagu öö ja päev, väga super saade minu arvates.
Juttu lantidest, püügitehnikast, kalast endast ja pole konitamist ja muud jama :D

12 punkti sellele saatele ! :)
Last edit: 11 years 9 months ago by Mark0.
More
11 years 9 months ago #2400 by ceemic
Replied by ceemic on topic Vastus: Kalastus saated.
Jah, saade ise oli täitsa kena.
Küll oleks aga Jarko-suguselt korüfeelt oodanud vast paremaid jõelõigu ja ehk ka püügi kella-aja valikuid, et veidi saagikamat püüki näidata. Õnneks küll kala nähti ära, seega ei saa nuriseda.
Häirima jäi aga Vladi põgus peatus seaduse teemal, ehk siis alammõõt. Jah, 32cm on õige, aga poolik fakt, kui jätta mainimata l32 / L36 vahe. l32 kala ja 300g - tundub ka see veidi uskumatu...
Time to create page: 0.220 seconds
Powered by Kunena Forum