Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Küsitlus harrastuskalastajatele

More
12 years 2 days ago - 12 years 2 days ago #1890 by hannes
Aitame tudengit lõputöö tegemisel. Ja loodetavasti on sellest abi ka meie kalavarude taastamisel (Y)

Vastamine võtab aega ainult paar minutit, kui sedagi..

ka.ankeet.ee/surveys/begin/1/L_putoeoe
Last edit: 12 years 2 days ago by hannes.
More
12 years 1 day ago #1891 by Wapsik
huvitav milliseid üldistusi või paikapanevaid järeldusi saab sellise lühikese küsitluse baasil teha?? aga muidu tehtud sai

More
12 years 1 day ago #1892 by aapua
tjahh, tehtud, aga suht väheütlev tundub see asi minu arvates. Enivei, ehk oli ka minu vastusest abi.
More
12 years 1 day ago #1893 by Seltsimees
Tehtud, loodan et on tudengile abi ja tulevikus ka kaladele (loe: kalameestele).:)
More
12 years 1 day ago #1895 by ubinas
Andsin ka oma panuse, kuid tõesti tõesti... tiba pinnapealne see küsitlus tundus. Lõputöös peaksid siiski erinevad uurimused ja muidugi ka ankeedivormis küsitlused natuke rohkem pingutust ja pühendumust nõudma. Komisjoniliikmena tekiks mul küsimus sellise küsitluse vajalikkuse ja eesmärgi kohta.
More
12 years 1 day ago #1896 by Mark0
See oli nüüd hioomor eksole ?
Time to create page: 0.102 seconds
Powered by Kunena Forum