Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kummipaadi registreerimine

More
12 years 1 week ago - 12 years 1 week ago #1837 by Artur
Üldse ei saa nendest paatide numbritest aru. Mõte on suveks mingisugune kummipaat osta aga mittemingil juhul ma ei viitsi ARKiga tegeleda. Kui suure kimmipaadi ma sel juhul hankida võin ja kas reaalselt ka kontrollitakse?
Last edit: 12 years 1 week ago by hannes.
More
12 years 1 week ago - 12 years 1 week ago #1839 by hannes
Ma ka kummipaadi omanik. Endal kolme kohaga vene Orion 5 E (2,6 m). Ostsin 3-4 aastat tagasi ja siis sai asja põgusalt uuritud. Minu teada on nii, et siseveekogudes seilates registreeringut pole vaja, kui aga lähed merele, Peipsile või Emajõkke, peab olema ka registreering.
Last edit: 12 years 1 week ago by hannes.

More
12 years 1 week ago - 12 years 1 week ago #1840 by Wapsik
Laevatatavatel ja piiri veekogudel peab olema registreeritud. Mu teada ka iga alus mis üle 3.0 m pikk peab olema regatud...
Last edit: 12 years 1 week ago by hannes.
More
12 years 1 week ago - 12 years 1 week ago #1853 by Artur
Kunagi sai väikse kummipaadiga pakris ka ära käidud ja tahaks uuesti minna ja loodetavasti ei huvita kedagi registreerimata paat :whistle:
Maakoht on Vihterpalus ja enamus mõte ikka siseveekogude jaoks nagu Vihterpalu jõgi, Tänavjärv ja Veskijärv jms.
Kui tõesti 3m piirang on siis vaatan midagi 2,99 vms
Last edit: 12 years 1 week ago by hannes.
More
12 years 1 week ago - 12 years 1 week ago #1854 by Wapsik
www.mnt.ee/index.php?id=10607 tundub et mu teadmised on valed ja lünklikud kuna seadus vahepeal muutunud..
Last edit: 12 years 1 week ago by hannes.
More
11 years 11 months ago #1982 by Metsaviha
tegelikult pole ju vahet kus sõidad kui seadus ütleb et registreerima peab alates 2,5 meetrist
Time to create page: 0.240 seconds
Powered by Kunena Forum