Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Vaba mikrofon. Räägi, millest hing ihaldab :)

More
12 years 1 week ago #1994 by RL
MarkO- Anna andeks kui kuidagi solvasin, polnud üldse plaanis. Tahtsin lihtsalt suvel lätti minna paariks päevaks ja enne seda pisut infot koguda ,et kohalike võimudega probleeme ei tekiks. Ma küll ei tea mis sind mu eelmises postituses nii üles küttis.
More
12 years 1 week ago - 12 years 1 week ago #1995 by Mark0

RL wrote: Ma küll ei tea mis sind mu eelmises postituses nii üles küttis.

Ei pea halvustaval toonil ju teise rahvuse esindaja pihta rääkima ! ?

Peace :)

Pakin siin oma varustuse kokku ja lähen proovin mereahvenat kaldast püüda täna parem.
Last edit: 12 years 1 week ago by Mark0.

More
12 years 1 week ago - 12 years 1 week ago #2016 by pehkucho
Selline jama mis sealt taevast praegu alla tuleb küll minu homsete plaanidega kokku ei käi.Sellise ilmaga ei tahaks töölegi minna rääkimata jõepeale ridvaga :angry:
Last edit: 12 years 1 week ago by hannes.
More
12 years 1 week ago #2019 by ubinas
Sul tuline õigus, mees! Mul ka närvid läbi, eilsest algas puhkus. Nüüd maga ja vedele niisama vabad päevad maha. Aprilli lõpp oli minu ennustuste järgi juba soojaks ja kuivaks mõeldud, vot kus lops, tali tuli tagasi. Sellise ilmaga seisev püügistiil, kasvõi särg, suht ära kustutab õhtuks. Külm ikka luudesse kipub pika peale pugema.
More
11 years 10 months ago - 11 years 10 months ago #2441 by hannes
Sattusin sellist klippi nägema. Venemaal peaks pesapallikurikas autode standardvarustuses olema :) Kuigi ega ka meie riigis sellist jama just väga harva ei juhtu...

Last edit: 11 years 10 months ago by hannes.
More
11 years 10 months ago #2456 by Wapsik
ehk on siin inimesi keda võivad huvitada mõned järgnevad asjad: "mobiiltelefon" nagi.ee/photos/Wapsik/20888941/ ja hall saksa embleemiteta sinel. hinda pakkuge ise aga orienteeruv hind mul teada. Sineli pildid saab nädala lõpu poole..
Time to create page: 0.254 seconds
Powered by Kunena Forum