Foorum

file Hea püügikoht Tartus??

Info
06. oktoober 2011 09.46 - 11. oktoober 2011 13.11 #882 Timp
Tere kõigile.
Äkki keegi oskab mind aidata ja teab, et millised järved Tartu lähedal on head kaldalt püügiks.
Olen huvitatud just haugi püügist.Ise olen käinud Ilmatsalu järve ääres, kuigi sealt ei ole midagi erilist tulnud.Veel olen käinud Rahingel kah.Seal seda haugi ikka on, aga üle kiloseid pole sealt veel õnnestunud saada.Äkki keegi oskab mind aidata ja anda nõu.
Info
06. oktoober 2011 12.45 #885 kalamees17
nonii, kuna ma ise tartust pärit ja elan tallinnas, ss oskan isegi midagi soovitada tartu osas, üks hea koht üleüldse on muidugi saadjärv. Rahinge on ka päris okei (Y) . haugi püügiks soovitaksin sul minna käreverele, see on 15 kilta tallinna poole, ühel pool on jõgi teisel pool aga järv või tehisjärv vms. Seal on päris kindlalt suuri hauge aga see võib aega võtta, kui sa oled paadiga ss mine seal just keskemale ja kui suuremat haugi tahad saada, mine rohkem varahommikul. Hiljem ei pruugi enam saada.
Info
06. oktoober 2011 14.26 #891 kalamees99
Soovitaksin raudvara - Emajõge. Hea koht on ka Saadjärv aga seal tuleks laenutada paat , sest kaldalt püüdmiseks on vähe ruumi. Kuskil annelinnast edasi on mingisugune kruusakarjäär , mis on Emajõega ühendatud , nime kahjuks ei mäleta , kuid kala näkkas seal hästi.
Info
06. oktoober 2011 14.41 - 06. oktoober 2011 14.42 #892 Timp
Seda karjääri ma käisin isegi kunagi otsimas.Kuid minuarust on see veest tühi.