Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jägala jõgi

More
12 years 5 months ago - 12 years 5 months ago #810 by pehkucho
Jägala jõgi was created by pehkucho

Võtaks siis Jägala jõe ka ka ette ja räägiks kuidas ja mida on ja ei ole jne
Ise sai paari sõbraga täna käidud Jägalas Jõelähtme vallas peterburi mntst paremal ja umb 1km metsas. Esialgo oli masendav kella 7st 9ni kui võttu ei old ja vetevana jätis 2 lanti endale .Sõpradest siinkohal rääkima ei hakka aga jäi ka neil neid sisse.
Positiivseks hakkas muutuma siis kui kõigepealt sain kellegi landi põhjast kätte ja lõpus kui mõtlesin et teen selle landiga viimase viske haakis 1 norm mõõdus(53cm):fish2: haugipoiss ennast külge ja sain kätte ka selle
Attachments:
Last edit: 12 years 5 months ago by pehkucho.
More
12 years 5 months ago #815 by jass
Replied by jass on topic Vastus: Jägala jõgi
igati kobe kala.....ise olen käind seal vetla kandis kaks korda pommitamas,ükskord nullitasin,teisel korral sain mõõdupoisi kätte ka

More
12 years 5 months ago #850 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Jägala jõgi
Olen käinud ise Jägala peal forelli luuramas, kuid peale paari alamõõdulise haugi pole kedagi kätte saanud. Mul üks tuttav on Jägala päris sage külaline ja on sealt aegade jooksul väga ilusat haugi saanud. Püüab silikooniga ja põhiliselt kuskil seal paisu juures.
Time to create page: 0.180 seconds
Powered by Kunena Forum