Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Saadjärv

More
11 years 9 months ago #2387 by kruks
Saadjärv was created by kruks
Infot Saadjärvest.
More
11 years 9 months ago #2388 by kruks
Replied by kruks on topic Vastus: Saadjärv
Plaanis siis Saadjärvele minna ja kui kellegil selle järvega kogemusi paluks jagada kus saaks telkida paati vette lasta jne.

More
11 years 9 months ago #2389 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Saadjärv
Selle järvega mul väga nostalgilised mälestused - väikese poisina olin Saadjärve ääres igal suvel nädalakese ja seal alustasin ka oma kalamehekarjääri :)

Mäletan, et kalamehed läksid meie kõrvalt paatidega peale ja haugi, ahvenat ja angerjat saadi päris kenasti.

Nüüd pole Saadjärvele paarkümmend aastat sattunud. Oleks endalgi huvitav teada, mis seal praegu toimub ja vanade aegade mälestuseks võiks sinna ka ühe püügivisiidi teha.
More
11 years 9 months ago #2390 by velts
Replied by velts on topic Vastus: Saadjärv
Jahtklubi kõrval on mõnus plats telkimiseks ja parkimiseks. Paadi saab vette lasta klubi teritooriumilt. Kontakt 56134525 Mart Toots.
More
11 years 9 months ago #2391 by kruks
Replied by kruks on topic Vastus: Saadjärv
Tänan Velts.
Hannes ma käin teen luuret siis võiks korraldada miskit :)
More
11 years 9 months ago #2392 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Vastus: Saadjärv
Saadjärv- Ahvenate järv.
Kunagi tegin ühe lemmiku retke paadiga sinna(paati saab laenutada). Koti täis ahvenaid. põhi on seal suhtelist sügav, nii et ega meil ei läinud see ankur põhjagi enam. Koht on suhtelist rahulik , samas kui sa lähed südasuvel siis on muidugi inimesi meeletult , nii paatidega kui ka suplemas.:fish2:
Time to create page: 0.148 seconds
Powered by Kunena Forum