Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Tegemised Kasaril.

More
12 years 3 months ago #1345 by pehkucho
Replied by pehkucho on topic Vastus: Tegemised Kasaril.
Peaks ka selle jõe ette võtma ja loodetavasti jõuab veel enne jääd
More
12 years 3 months ago #1347 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Tegemised Kasaril.
mingid või muus sellised tõprad on jah, parajad nuhtlused. Eelmine sügis mul päris kena vimb kilekotist sellisel viisil plehku pani.

Aga napsitrallile - korralikumat libedikku ka trehvas? Olite Kasaril või Vigalal? Veeseis nii kõrge, et ise ei suudaks peale paari koha Vigalal midagi ette kujutada.

More
12 years 2 months ago #1576 by Napsitrall
Täna olin nullitaja. :-( 11 ajal juba tulin ära. Miski liigutamine justkui 10 ajal oli,aga see võis ka mingi sodi allavett tulemas olla. Lihtsalt kõhutunne ütles,et täna pole ikka see päev.



Eelnenud kommile lisaks nüüd,et midagi ägedat ei trehvanud.
More
9 years 11 months ago #4765 by Napsitrall
Käisin eile oma suurest rumalusest Kasaril nullitamas. Ilm oli ikka nii nigel, et võttis püügirõõmu sootuks ära. Ja kala ka ei olnud märkimisväärset. Pisikest kala oli ja sedagi mitte palju. Seda oli küll, et sõbrapoiss tasakesi kaldal istudes vaikselt jälgis kuidas a-la meetrine haugivolask kaldamadalikus aina lähemale ujus ja inimkogu märgates koleda veemölluga vehkat tegi. Pool kere käis veest välja ja oli ikka SUUR pagan küll. Olin ise u. 3meetrit eemal ja selline solistamine ehmatas ära kohe. :-) Eks otsis madalas sooja või midagi ampsata, aga jah see oli siis ainus märkimisväärne kala eilsel päeval. No niisiis. Kasari teemasse ka üle pika aja juttu.

Lugupidamisega,
Napsitrall
More
9 years 11 months ago #4773 by lepik
Replied by lepik on topic Vastus: Tegemised Kasaril.
Kas käisite seal niisama õngitsemas võ mingit kindlat kala otsimas?
More
9 years 11 months ago #4774 by Napsitrall
Eks ikka vimma plaan oli peas. Ma arvan, et järgmine nädalavahe peaks juba pidu täieshoos olema. Särjesaak juba ripub ja seda nagu ei tahagi enam.
The following user(s) said Thank You: lepik
Time to create page: 0.249 seconds
Powered by Kunena Forum