Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforell

More
12 years 5 months ago #1058 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: meriforell
Kah mere äärest tagasi. Kohaks Paldiski, samad lahesopid, mida Paunvere ja Raiko on viimased päevad pommitanud. Suutsin oma eriti rohelise merikapüügiajuga (tänast käiku võib üldse lugeda esimeseks normaalseks merepunasepüügiks) selle ikka välja raalida, et laine ja tuul merikapüügiks tiba suured olid :)

Otsisin siis vaiksemaid ja selgema veega piirkondi, kujutasin omaarust ette kavalaid kohti, kus kala pesitseda võib ja loopsin nii et higipull otsa ees. Tulemus loomulikut ZERO :fish: .
Kaks korda nagu tundus, et ei olnud tavaline kinnijäämine vaid võis olla kala rabamine, a krt seda teab.

Igatahes kõva kogemuse võrra rikkam ja peaks mainima, et see püük on põnevam ja sündmusterohkem (isegi siis, kui kala ei saa :) ), kui algselt ootasin. Eks alguse asi ka muidugi...
Esimesel võimalusel uuesti minek.
More
12 years 5 months ago #1059 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: meriforell
Asi võib kusjuures olla kinni ka landis. Sellise mänguga nagu haugile ei ole reeglina toimivad. Mul on mõned ca 20 grammised hõbetatud landid saadaval, 5 eur/tk, lihtsalt info mõttes.

More
12 years 5 months ago - 12 years 5 months ago #1060 by võtas-uxu
Replied by võtas-uxu on topic Vastus: meriforell

aapua wrote: Asi võib kusjuures olla kinni ka landis. Sellise mänguga nagu haugile ei ole reeglina toimivad. Mul on mõned ca 20 grammised hõbetatud landid saadaval, 5 eur/tk, lihtsalt info mõttes.

2 tk mulle ? tel: 52 78 796
Last edit: 12 years 5 months ago by võtas-uxu.
More
12 years 5 months ago #1074 by unemati001
Replied by unemati001 on topic Vastus: meriforell
Herr Aapua, ka mina sooviks paar landikest kui veel võimalik. +372 56903683
More
12 years 5 months ago #1075 by unemati001
Replied by unemati001 on topic Vastus: meriforell
Käisin ka eile mere ääres luusimas aga loopida ei saand kuskil. Käisin 2-l poolsaarel asja vaatamas. Tuul ja laine hirmuäratavad aga ei hullu küll tuleb paremaid päevi.
More
12 years 5 months ago #1077 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: meriforell
Võtan lantide asjus teisip-kolmap ühendust.
Time to create page: 0.150 seconds
Powered by Kunena Forum