Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforell

More
12 years 7 months ago - 12 years 5 months ago #652 by unemati001
Meriforell was created by unemati001
Tervist kaaskannatajad-kalastajad! Küsimus ka siia portaali sellise kalakese kohta. Kas olete juba käinud see aasta sügise hakul proovimas?
Last edit: 12 years 5 months ago by hannes.
More
12 years 7 months ago #654 by DJ JoYsTiK
Replied by DJ JoYsTiK on topic Vastus: Meriforell
Ma küsiks siis kohe ära, et kuda seda meriforelli kakutakse ja millega??

More
12 years 7 months ago #658 by Artur
Replied by Artur on topic Vastus: Meriforell
Kunagi sai seda võrguga välja võetud ja olen vaadanud videosid et peaks ka landiga saama. Ise pole proovinud, peaks vist minema vaatama kas neid pakrite ja mandrivahel on.
Aga selles osas ootan ka soovitusi, et mis lanti kasutada jms?
More
12 years 7 months ago #660 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Meriforell
Kannatage natuke veel, vara on praegu. Saada muidugi võib, kala juba liigub, seda näitavad võrgud ja usaldusväärsetel andmetel ka üks landikala, aga tegemist pigem juhusega.

Lantidest soovitan hõbetatud "kiluimitatsiooni", mida nädala-paari pärast on minult ka täiesti mõistliku hinna eest võimalik saada. Ise ainult sellistega püüangi, ja üht-teist ka saanud.

Aga see või järgmine nädalavahetus, olenevalt ilmast ja veel tuhandest tegurist, plaanin oma esimese sellesügisese katsetuse ära teha. Paistab, kuidas olukord on...
More
12 years 7 months ago #676 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Meriforell

aapua wrote: Kannatage natuke veel, vara on praegu

Jep, tsiteerides punaseässa Truumetsa, siis sobivaim veetemperatuur selle kala püügiks on 9-13 °C
Praegu vesi põhjarannikul ca 15-16 °C

Olen ise merikapüügiks 2 aastat hoogu võtnud ja kavatsen lõpuks sel aastal sellega algust teha...tegelen praegu väikestviisi lantide soetamisega ja viin teooriaga kurssi. Ei paista see püük olema just kõige lihtsamate killast ja olen juba endale lubanud, et kui õnnestub üks mõõdus kala kätte saada, loen algava hooaja kordaläinuks :)
More
12 years 7 months ago #681 by võtas-uxu
Replied by võtas-uxu on topic Vastus: Meriforell
Kavatsen ka see hooaeg :fish: kotti pista aga.... pole kunagi veel selle kala püügiga tegelenud.
Ehk siis, jagage natuke tarkust.
Kui sügavalt püüdma peaks, kas paadiga või jalgsi, kas kivine või liivane rand, mis lant.... jne.

Tänud ette. (Y)
Time to create page: 0.112 seconds
Powered by Kunena Forum