Foorum

file küsimus

Info
04. august 2011 20.59 #387 sipsik777
Küsimus on ehk rumal aga mina aru ei saa. Lähen tavaliselt seitsmest õhtul kalale. kella 8-9 ajal läheb vesi täiesti keema. igal pool sulpsub enamasti väiksed kuid suuri ka. peaks nagu olema kala aga tulemus ikka ja jälle null. Kas viga on halvas õnnes et kala lanti ei kohta või tõesti praegusel kuul on näkkamine 0.:( Proovinud olen erinevate lantidega. pöörlevad (nr 2), kummilandid, plekklandid, vobler.
Info
05. august 2011 03.45 #388 DJ JoYsTiK
Väiksed kalad mis hullu panevad on viidikad, need miski pärast õhtul lähevad pööraseks jah. Aga sa püüa need viidikad enda juurde meelitada, näiteks viska saia või maisi vette, kui see nüüd viidikad sinu juurde toob siis võin ma öelda, et seal kus on väikseid kalu on ka suuri kalu, kindlasti liikub seal läheduses mõni suurem kala kes limpsab keelt nende peale. Ja kui sina sinna nüüd landi ka viskad siis äkki võtab. Ei tea kui paika asi peab aga proovida võib. Teine asi see, et kui 8-9 ajal hakkab vesi keema siis tule varem, 5-6 ajal ja proovi siis või siis hiljem 10-11. Mis veel parem proovi hommikul 04.00-07.00 siis peaks just kõikse parem näkkamine olema. Kui siis ka ei näkka siis ilmselt pole nii suuri kalu kes su lante tahaks :D
Info
05. august 2011 07.59 #389 fookuspookus
imelik lugu,ise olen vaadanud, et 8-9 ajal on just see parim võtuaeg ja kala hakkab võtma siis kui mulksud pinnale tulevad..... loll küsimus aga kas muidu oled sellest veekogust kala saanud, tähendab kas seal röövkalu ikka on??
Info
05. august 2011 08.48 #392 sipsik777
suuri mulkse on ka hulga. selle maisi või saia triki proovin järgi. röövkalu on küll seal. olen näinud et on saadud ja sain ka ise ühe haugi 1,5 kilose kes pani minema kui sõber otsustas ta liivast puhtaks pesta :cheer:
Info
05. august 2011 09.19 - 05. august 2011 09.21 #393 fookuspookus
no kui see on sul lühema perioodi jooksul juhtunud siis võib olla on kala lihtsalt ei võta ......erinevad tegurid tulevad vahest mängu, õhurõhk, ilmamuutus, tuule suund, kuu faasid jne.....proovi aga mõne aja pärast uuesti ja jätka ikka erinevate lantide, sügavuste ja kohtadega katsetamist!!
Info
12. detsember 2011 18.52 #1366 ubinas
Kas keegi ööussi on viimasel ajal otsimas käinud? Mismoodi praegu seda elukat korjama peaks? Vaevalt, et nad enam maapinnal pikutavad nagu muidu niisketel sügisõhtutel. Samas ei ole pinnas veel täitsa külmunud ka. Kes käinud, võiks pajatada natuke.
Info
13. detsember 2011 04.34 #1368 DJ JoYsTiK
ma kardan, et sa ei leia neid usse enam maapinnalt, kuna esimesed suured külmad on ära old ja need peaks sügaval maa sees olema. ainuke koht kus saad on kalapood.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: ubinas
Info
13. detsember 2011 07.56 #1369 maxix
Olen eelkõnelejaga nõus :) öökas peaks olema juba sügaval ja parem oleks neid soetada poest kui hakata igasugu trikke tegema, et teda maapinnale saada.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: ubinas
Info
13. detsember 2011 08.38 #1370 ubinas
Eks arvata tegelt oligi. Tänud vastamast!