Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2016

More
8 years 2 months ago #7555 by Tom
Replied by Tom on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Tere

Minul plaan minna välja lennukaga. Samas talvine lennuka kogemus puudub. Kindluse mõttes viskan ka spinna autosse. Pigem mureks kuidas on lood vaba veega.

Parimat
Toomas
More
8 years 2 months ago #7556 by Seanpaul
Replied by Seanpaul on topic Jõeforelli hooaeg 2016
eks ilmselt wooly buggerite ja streemeritega tuleb minna algul,eks siis näha ole ega halba ei tee ka paar nümfi rakendust

More
8 years 2 months ago #7557 by Andres1984
Replied by Andres1984 on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Sügavamast august mõne suurema puunoti küljest ei too ka kahlamispükstega oma lanti ära. Samas selliseid kohti pole meie väikestel niredel palju. Kuulsin mõnda aega tagasi ühe forelliküti käest huvitavat lugu, kuidas Valgejõel keegi vene härrasmees olevat meelega puunotte "püügile" seadnud ja hiljem, kui püüdjad olid üle käinud ja nii mõnegi landi nende nottide tõttu kaotanud, tragis need välja ja müüs oma "saagi" Balti jaama turul maha.
Tulles tagasi kahlamispükste juurde siis plaanin see hooaeg endale korralikud püksid ära osta. Kahlamispükste teemat on kindlasti eraldi palju lahatud, kuid küsija suu pihta ei lööda. Uurin siin erinevaid variante ja olen jäänud pidama Visioni toodangu juures. Kas Visioni Subzero neopreenpüksid on kasutatavad peale külma aja ka soojemal ajal, või on nendega näiteks hiliskevadel juba liiga soe ringi kahlata? Teine küsimus on, et kui külma veega kannatab näiteks Vision Havu pükstega vette minna? Seni olen kahlanud odavate kummipükstega, või siis mööda kaldaid ringi uidanud.
More
8 years 2 months ago #7558 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Neopreen pole hingav,st soojal ajal lähed haisema,st nagu kummipüksid ikka..Osta päris kahlad ja alla vastav soe alusriietus külmaks ajaks.Suveks õhuke alusriietus.
More
8 years 2 months ago - 8 years 2 months ago #7560 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Neopreen on kiiresti ribadeks ja ei sobi.
Täpselt nagu scuba ütles, tavalised õhukesed kahlakad ja ilmale vastav riietus alla. Arvestada tuleb ka sellega, et kui väljas on +30, siis forellijões on ikka külm ;)
Last edit: 8 years 2 months ago by sven862.
More
8 years 2 months ago #7561 by wingsuit
Replied by wingsuit on topic Jõeforelli hooaeg 2016
mina ostsin sügisel omale need www.taimen.com/en/ee/product/taimen-rive...ders_99931407/103878

ja olen igati rahul. 2 paari sooja pesu alla, 2 paari spordisokke kah ja ei ole siiani meres kahlates külm hakanud. PVC kummikatega ikka mäekõrgune vahe :)

pluss on see, et suvel saab ülemise osa alla keerata (traksid jäävad ikka kandma), ja on jahedam.
Time to create page: 0.273 seconds
Powered by Kunena Forum