Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforelli hooaeg 2015

More
8 years 10 months ago - 8 years 10 months ago #6555 by Madis
Replied by Madis on topic Meriforelli hooaeg 2015
Või kits :D




Pilt tehtud keset saadjärve kõige laiemat osa möödunud laupäeval. Mõlemalepoole kaldasse ca ~1km. Üritas üle ujuda, kalamehed hirmutasid ära ja pani kaldasse tagasi.
Attachments:
Last edit: 8 years 10 months ago by Madis.
More
8 years 10 months ago #6558 by timo
Replied by timo on topic Meriforelli hooaeg 2015
Minu tagasihoidlik tagasivaade sellele kevadele:
Tuleb tõdeda, et kott jäigi tühjaks. Viimase kala sain 24.02 ning seda ma kartsin juba siis, et selle talvise ilusa kala sain just kompensatsiooniks ette ära kehva kevade eest! Kokku käisin kividel 17 korda, nendest täiesti nulli ringe oli 13. Neljal korral õnnestus kalaga kontakti saada (seal hulgas kahe kena elukaga) aga kaldale ei saanud neist ühtegi.
Tean üht tugeva mentaalse jõuga kodaniku, kellel pole probleemi 50+ nulli teha :) Seega polegi asi nii lootusetu ja septembri lõpp on varsti käega katsuda :woohoo:

Pikemat lugemist:
minugakalale.blogspot.com/
The following user(s) said Thank You: hannes, aapua, akula, lazarus, O.R

More
8 years 9 months ago - 8 years 9 months ago #6561 by O.R
Replied by O.R on topic Meriforelli hooaeg 2015
Käisin reede varahommikul Ristnas. Mõõtsin ka vee tempi ja sain 11,5 kraadi. See võiks ju veel ilusti püügiks sobida? Samas, seal väga püüda ei saanud, maatuulega lõi üle poolaare otsa selline jumm sisse, et põlvini vees käis laine vastu nägu. Sõitsin natuke lääne poole ja loopisin mõnda aega. Seal oli samuti vesi +11,5 ning poole tunni pärast olid kotis mõned tuulehaugid. Ei olnud merika tunnet ja läksin minema. Uskumatu aasta oma lõuna tuultega, eelmisest sügisest saati olen seda jõudumööda jälginud ja meil valdavad loodetuuled on puhunud ikka väga harva. Ei leia uuest EMHI-st üles kohta, kus näeks eelnevate aastate tuulte suundasi, tahaks kohe võrrelda seda asja.
Last edit: 8 years 9 months ago by O.R.
More
8 years 9 months ago #6566 by akula
Replied by akula on topic Meriforelli hooaeg 2015
Lohutuseks võin ma niipalju öelda,et ka minu merika-tripid põhjarannikul on ka olnud küllalkti nigelate tulemustega.Selle eest kontakt vahetu loodusega on suurepärane. Kõik need varased päikesetõusud ja loojumised jne......Katlas keedetud kuum kohvi,nurmenuku tee -see kõik haruldus.Kala on juba boonus
kõigele sellele eelnevale.
The following user(s) said Thank You: O.R
More
8 years 9 months ago #6567 by O.R
Replied by O.R on topic Meriforelli hooaeg 2015

akula wrote: Lohutuseks võin ma niipalju öelda,et ka minu merika-tripid põhjarannikul on ka olnud küllalkti nigelate tulemustega.Selle eest kontakt vahetu loodusega on suurepärane. Kõik need varased päikesetõusud ja loojumised jne......Katlas keedetud kuum kohvi,nurmenuku tee -see kõik haruldus.Kala on juba boonus
kõigele sellele eelnevale.


Just!
More
8 years 8 months ago - 8 years 8 months ago #6722 by wingsuit
Replied by wingsuit on topic Merikafilmid
siin olid merikafilmid
Last edit: 8 years 8 months ago by wingsuit. Reason: Ära
The following user(s) said Thank You: aapua, timo
Time to create page: 0.240 seconds
Powered by Kunena Forum