Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2015

More
9 years 1 month ago #6122 by Madis
Replied by Madis on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Ilus kuldne kala (Y) Pontooni landid on ka tegijad, eriti pöörlevad (Y)
More
9 years 1 month ago #6123 by srs
Replied by srs on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Mul kamraad ka jubedalt pontooni pöörlevaid kiidab, aga ma ise voblu usku, pöörlevaid karbis 3tk järel ja ega nad eriti püügiaega saa. Ahvenapüügil ka lutid 99% ajast endale võtnud. Aga jah, voblerid neil tõesti head ja hind ka japsi kohta soodne, fishermanis praegu 10 eurtsi tükk võimalik osta. Mulle just see meeldib japsi toodangu juures, et võimalik liikuda vastuvoolu ja ette pilduda, paljusid häid lante (nt nilsusid) niimoodi mängima ei saa.

More
9 years 1 month ago - 9 years 1 month ago #6125 by elmerike
Replied by elmerike on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Käisime täna Timoga Ida-Virumaal jõgesid avastamas. Mitmuses sellepärast, et kõiki plaane ei saa siiski arvuti taga teha. Jõgi nr A oli jääkatte all nimelt. Aga õnneks mitte väga kaugel saime asuda plaan B kallale. Kokkuvõttes võib kohe ära öelda, et super luks päev kujunes. Tegime võistluse, mina musta Rando voobleriga ja Timo heledaga. Kolmanda viskega kohe mul üks rabamine. Natukese aja pärast veel üks äraminek ning hiljem ka üks 40 cm toiduks, ning paar pisemat CR. Kahepeale oli meil kontakte vähemalt 10 ringis. Igaljuhul emotsiooni oli suure tuule kiuste, mis tahtis vahepeal meie võistluslandid puude otsa lennutada. Kahekesi oli vähemalt jõudu puud alla painutada ja landid päästa. Heheh, ei saa ka mainimata jätta, et täna jäin mina kuivaks (mitte aga kõik meie tandemist ei pääsenud kuiva nahaga).

Lisan siia ühe videojupi siputisest:
Last edit: 9 years 1 month ago by elmerike.
The following user(s) said Thank You: hannes, ceemic, timo, TT
More
9 years 1 month ago #6127 by STF
Replied by STF on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Nunuh! Tore vähemalt lugeda, kuidas mehed käivad uusi kohti avastamas. Tegin ka eile õhtupoolikul väikse jalutuskäigu küla taha, lõigule, kus ma sel talvel veel käinud polnud. Selline kindla peale koht, kus alati on kala olnud. Eile oli täielik tühjus ja vaikus. Kui ei teaks, siis oleks arvanud, et SIIN EI OLE KALA.
More
9 years 1 month ago #6129 by srs
Replied by srs on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Eilne päev lõunas oli tõeline eskordi päev, kohutav kogus kala ujus jalge ette välja lanti saates, mõni julgem ka ninaga korra togis. aga suud lahti ei teinud põhimõtteliselt keegi neist. Päeva lõpupoole üks paar cm ülemõõdu jäi otsa ka, aga no selline heeringas oli, et ei tõusnud minu käsi tema elu lõpetama. Algul mõtlesin, et loen kõik kalad üle, keda näen, aga peale kümnendat loobusin. Ju polnud võtupäev lihtsalt, või pole oskusi piisavalt kala võtma meelitada :)
Lõunas lund ka mõnusalt veel metsavahel lagendikel, trenn oli aus. Eks see olegi jõeka püügil üks olulisemaid osasid, kontoritooli pealt liikuma saada loodusesse. Kagupiirkonnas on õnneks selliseid jõgesid piisavalt, kus saab puutumatut loodust üksinda nautida. Kord aastas ilmelt käib neil jõgedel inimene, ja see ka tavaliselt vist lumetaat oma otsingutel. Viimastel aastatel me vist suht sama kanti avastamas käime, ja vahel, kui olen leidnud kuskilt pärapõrgust nädala vanuseid jälgi, olen juba telefoni hakanud otsima, et kas sina siin müttasid. Tavaliselt on sel hetkel just ilus käänak või mulksatus selle mõtte tahaplaanile pühkinud :)
The following user(s) said Thank You: hannes, Foreman
More
9 years 1 month ago #6130 by Lumetaat
Replied by Lumetaat on topic Jõeforelli hooaeg 2015
No mis teha, kodukanti tuleb tunda. Kagu / Lõuna pool on rahvastik (e. kalamehi) hõredam :)
Time to create page: 0.160 seconds
Powered by Kunena Forum