Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 8

More
9 years 8 months ago #5392 by Mazola
Replied by Mazola on topic Jõeforell vol. 8
Sai täna siis pikk tiir kodu jõel käidud. Kaldale sain kalu vähe 4 kui ma ei eksi, lisaks neile kes kaldal oli oli hulganisti landi tagaajamisi suurtemate isendite poolt , aga kahjuks otsa keegi ei jäänud.
Lisaks kalapüügile sai sellel retkel lammutatud ka üks kopratamm ja kuna sealt sain hoo sisse, siis puhastasin ka kuskil 7 kudekohta sodist.
The following user(s) said Thank You: aapua, OM
More
9 years 7 months ago #5393 by karlan
Replied by karlan on topic Jõeforell vol. 8
www.upload.ee/files/4225898/uurimustoo._...parandused.docx.html Töö nüüd kenasti valmis. Kellel huvi saab antud lingil töö alla laadida. Igaksjuhuks ütlen, et nendest kõigist downloadi nuppudest töötab see helehall, teised võivad viiruseid sisaldada.
The following user(s) said Thank You: hannes, lazarus, timo, STF, Ridiculous, lestamolu

More
9 years 7 months ago #5396 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 8
Krt, töönädal justkui ja sitt ilm pealekauba? Sõidan mina rahulikult hommikul 10 ringis ühe suvalise sillakese juurde ja rsk, seal 2 autot ees! No mida! Läksin siis mujale, mis mul üle jäi. 2 nats alla kilost tõin koju ja paar mõõdukala läks tagasi. Kusjuures kõik võtud tulid paduvihma ajal.
More
9 years 7 months ago #5397 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 8
Ai kurat, kuidas ma nautisin siin seda vaikust. Ise pean põhjanaabrite juures tööd rügama. Aga härra aapua ikka pidi asja ära rikkuma :D
More
9 years 7 months ago #5413 by karlan
Replied by karlan on topic Jõeforell vol. 8
Tänase retke võib kokkuvõtvalt kokku võtta täiesti persekukkunud püügina. :lol: Algus oli kõik norm jälle üks sinna kilo kanti jõekas käis otsas, nägin ära ta ja siis sai minema kahjuks. Edasi aga kõik ainult läks allamäge. Kõigepealt kukkus sõber kuskil kõhuni vette mingi kopraauk või mis tahes see ka polnud. Kõige hullem oli see, et kaldad olid kõik kuskil 30-70cm veeall täiesti. Okei see selleks haha, peale sõbra kukkumist mõtlesin lähen liigun mõne parema koha juurde ja muidugi suutsin ka mina kuskile auku vajuda. igaljuhul ma põhja jalgadega ei jõudnudki ja olin rinnust saati vees, esimese asjana lendas ritv kohe ja siis ühe käega üritasin telefoni kätte saada taskust ja teisega otsisin kohta kust saaks ennast madalamasse jälle tõmmata. Kahlakad olid hargivaheni kõik vett täis. Ja noo edasi suutsin 7st leechist järjest ilma jääda. Lõpuks ühe ca 30cm kala ikka sain aga noo telefon jamab, landikarp leechidest tühi (uued suled pole ka kohale jõudnud), ja kahlakatele tuli mingi rebend sisse selle kukkumisega :cheer:
More
9 years 7 months ago - 9 years 7 months ago #5416 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 8
Nonii, mul oli kah vahelduseks selline õige kalalkäik. Enne jõele jõudmist tegin pulli pärast paar viset sinna suubuvas kuivenduskraavis. Kuna seal vesi ilustikenasti voolas ja puha. Ja liivane põhi oli. Ja pisikene, 10cm kanti täpik isegi proovis paar korda mu leechi haarata. Mõnus. Aga ega eriti rohkem kokkuvõttes ei juhtunudki. OK, üks äkki mõõdus kala trallitas otsas mõnda aega, jäme kui kurat. Kuna mul enivei tema mõrvamise plaane polnud, siis õnnestus kalal ennast vees ise vabastada. Siis mõned haugid, kellest kaks polnud pastapliiatsist suuremad ja viimane haug, kes mu leechi ära varastas. Peale seda, kui panin trossi vahele, haugid enam ei rabanud. Täpikud loomulikult samuti mitte. Et seda kuidagi kompenseerida, siis lendasin kopraauku ja käega mingi ora otsa, nii et lõin ühe korraliku puutüki päris kenasti peopessa sisse. Tükk aega üritasin teda kätte saada. Edu tõi selline võte, et surusin leechi konksu selle tüki sisse ja siis roppude sõnade saatel tirisin konksuga selle puutüki välja. Siis saatsin selle jõe pikalt ja läksin teisele, kus rändasin jõemudas ja kallaste ürgvõsas vast isegi paar kilti kokku. Vett selle ajaga jõkke ei tekkinudki, nutsin väheke ja roomasin auto juurde tagasi. Ehk siis selline käik nagu üks õige täpikujaht olema peabki.
Last edit: 9 years 7 months ago by aapua.
Time to create page: 0.117 seconds
Powered by Kunena Forum