Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Lendõng - kõik sellest püügiviisist!

More
9 years 11 months ago #4760 by Ilves
Mina kasutan putukatel pinnas püsimiseks nt merelõvi, mis käib kingade peale määrimiseks. Ideaalselt töötab. Vahepeal tuleb ka putukas kuivaks vibutada.
More
9 years 10 months ago #4828 by Uitaja
Tere

Mul siis eile esimene resultatiivne püük lennukaga. Kolm viidikat pinnaputukaga ;) Esialgu tundub ka viidikate püük pinnalt vägagi atraktiivse püügina, kuigi vastupanu on olematu ja viidikad kipuvad haakimisel selja taha lendama :)

Muidu olen käinud wollyt ujutamas, kuid kala pole toonud. Ei teagi kas minu seotud buggerite kvaliteet ei vasta kriteeriumitele või mängitan valesti või pole lihtsalt kalal võtu päev või pole kala sootuks. Igatahes olengi käinud pigem harjutamas ja heitetehnikat lihvimas. Kuidas tegijamad muidu buggerit mängitavad? Kas lühemate ja tihedamate tõmmetega või pikemate ja harvemate või lastakse heljuda? Tõenäoliselt on vastus comme si, comme sa. Kuid mingi domineerivam muster peaks siiski olema, ma arvan.

Lugupidamisega

More
9 years 10 months ago - 9 years 10 months ago #4831 by m2nnja
Püüan WB-dega palju ja reeglina toimivad ka. Pole siia väga palju kirjutada, olen alates 1 märtsist kolm korda jõgesid külastanud ( veebruaris käisin 10 korda) .
13 märtsi sündis teine tütar ja pole raske arvata, kuhu aeg läheb :) Aga vaikselt hakkab "looma" ;)
Üleeile sai siis WB-ga haugi ja jõekat ning õhtul pinnakaga harjust püütud. Kõik elavad edasi. Lisaks veel eelmisest nädalavahetusest käik kodujõgedele, kus ka kalata ei jäänud. Panen mõned pildid ka WB-dest, milliseid mina seon. Värve muidugi erinevaid ja suurusi ka!! Ning mõned tegelased, kes seda putukat himustasid. Järgmine pühapäev sõbraga haugile järvele. Tuleb võistlus spinning VS lennukas :D Annan siis teada, kuidas läks!






Attachments:
Last edit: 9 years 10 months ago by m2nnja.
The following user(s) said Thank You: Täpik
More
9 years 10 months ago #4832 by m2nnja
Mis mängitamisse puutub, siis talvel ja varakevadel võimalikult vaikselt. Suvel lihtsalt püüan väiksematega ning putukat võib kiiremini liigutada. Üleeile püüdsin ka prooviks nr 12 konksul musta WB-ga. Jõekas ära ei öelnud. Samas muidu hooaja esimene pool kuulub nr. 6 4XL või 5XL säärega kolakatele.
More
9 years 10 months ago #4833 by m2nnja
On karp , milleta ma jõe äärde ei lähe ;) Uppuvad ja pinnaputukad. ( pinnakad sõbra seotud!) Ise lihvin oma pinnaka sidumis oskust alles :) Step by step ;)




Attachments:
The following user(s) said Thank You: Uitaja, Täpik
More
9 years 10 months ago #4860 by Uitaja
Mikk, su buggerite kered on mõnusalt paksud. Millest sa need seod? Mul on mingi chenille ja nüüd ostsin ka mingisuguse dubbingu, kuid sellised pontšikud nagu sul on ikka ei taha tulla.


Omaloomingut ka :lol:
Attachments:
The following user(s) said Thank You: Täpik
Time to create page: 0.249 seconds
Powered by Kunena Forum