Foorum

lock Jõeforell vol. 6

Info
02. märts 2014 17.00 - 07. märts 2014 21.20 #4438 Matu
Eelmise teema saba siin: kalaportaal.ee/kommuun-foorum/kalapuuk/3310-joeforell-vol-5?start=200

Mulle tundub leechi kohta kõige õigem öelda leets kuid kirjutada tuleks minu arust ikka leech muud moodi tundub kuidagi imelik ehk siis kirjutada leech ja öelda või siis häältada leets.
Teema on lukustatud.
Info
02. märts 2014 20.54 #4439 timo
Õnnestus täna jõe ääres käia. Sain L40 ja edasi meeste klubisse. Tänane poiss L41. Luban, et sellest väiksemaid isendeid tulevikus koju ei vii :)

Jutt ja klipp allpool:
minugakalale.blogspot.com/2014/03/oosel-sain-kell-0230-magama-ja-hommikul.html
Lisatud failid:
Teema on lukustatud.
Info
02. märts 2014 21.44 #4440 ceemic
Väga kena klipp!

Millega filmisid?
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: timo
Teema on lukustatud.
Info
02. märts 2014 22.43 #4441 timo
Tootjat Sulle kohe ei ytle, aga mingi hiinakas. c 70 raha maksis. On mõeldud kiivrikaameraks või liikluskaameraks. Kuna pearihma eraldi polnud, siis ma käepärastest vahenditest panin mingi asja kokku, et peas püsiks aga sai suht mugav. Järgmine kord proovin vee all ka sellega filmimist. Aku peab +2 kraadi juures 2-2,5 tundi vastu. Ajab asja ära aga GoProga ei saa väga võrrelda B)
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: ceemic
Teema on lukustatud.
Info
03. märts 2014 19.19 #4443 allu0
Nagu näha ajab asja ära ka odavam riistapuu :) Väga okei video on ju....Kala mõõt on ka ilu. :P
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: timo
Teema on lukustatud.
Info
04. märts 2014 02.33 #4444 -antero-

Meelis365 kirjutas: Sain vist enda mõistusega ka asjale pihta. Vähemalt proovin, kas õnnestub sedasi.
Igatahes selline leid siis. See konksu osa, mis puutümika sees oli, on ka kergelt juba oksüdeerunud. Ei tea kas kala enam selline kaldale toobki aga konks näpuga katsudes päris terav tundub, lihtsalt mingi kate pealt ära kulunud. Vees need suled hõljusid ilusti, niiet täitsa usun, et kaladele need leechid meeldivad!

See vist peaks olema minust maha jäänud leech :D
Teema on lukustatud.
Info
04. märts 2014 06.33 #4445 allu0
"Sind otsides" :D
Teema on lukustatud.
Info
04. märts 2014 08.39 #4446 Ilves
Oskate öelda kuidas seis preedil on? Kas vesi on selgem ka juba?
Teema on lukustatud.
Info
05. märts 2014 20.06 #4453 Vlp
Sai siis täna tehtud väike avastusretk Koeru kanti. Kuna pole kunagi seal kandis luurel käinud siis põnevust jagus. Alustuseks võtsin ette Norra oja, siis Ostriku jõe ja lõpetuseks Preedi. Esimesed kaks tundusid olevat mudilaste kasvulavad, sest ühtegi mõõdus tegelast ei kohanud. Preedi tundus selline asjalikum jõeke olevat, sest suuremat kala oli näha. Ühe sain isegi võtma, sellise 40+cm aga see tuli nii ootamatult nina ees olevast risust, et ei suutnud korralikult haakida ja läinud ta oligi. Ilma jäin 3st leechist ja vastu sain ühe musta Mepsi.
Aga ilm oli hea ja loodus kaunis nii, et jäin päevaga rahule!
Teema on lukustatud.
Info
06. märts 2014 01.01 #4455 allu0
Kommentaare lugedes tundub seee Preedi üks huvitav jõgi olevat...peab ka ikka kunagi seal ära käima vist :)
Teema on lukustatud.
Info
06. märts 2014 10.45 #4456 Vlp
Nii, hommikul sai tehtud kiire käik Paide lähedal olevale jõele. Esimese viskega L34cm. Läks edasi kosuma. Mõned visked veel samasse kanti, aga rohkem ei midagi. Liikusin siis edasi jäätunud rohi kõvasti ragisemas jalge all. Ees ilus pikk sirge, esimene vise ja kohe käis jõnks ridvast läbi ja otsas. Möllutas päris korralikult, aga kaldale ta sain ja tulemuseks L40cm. Väheke kõhna ta oli, aga kuna esimene korralikum kala see aasta siis rändas kotti. Tegin samasse kohta uue viske ja jälle kala, kus keerutas ja vahutas alles. Kaldal mõõtes napilt L36cm. Kuna kotis oli juba suurem kala olemas vabastasin selle kala, las toimetab omi asju edasi!

Selline ta siis välja nägi.
Lisatud failid:
Teema on lukustatud.
Info
06. märts 2014 17.26 #4459 Ilves
Jõle suure peaga teine.
Teema on lukustatud.
Info
06. märts 2014 23.09 #4461 Meelis365
Täna minu poolt selline poolik rekordi parandus: nimelt pikkuse poolest lausa 2cm aga kaalu juurde ei saanud.Ehk siis L44 ja 890gr. Laupäeval megagighüppervarakult uuesti, sest nädalavahetused tunduvad järvas olevat hullemad, kui hullud päevad stockmanis :)
Teema on lukustatud.
Info
06. märts 2014 23.13 #4462 Meelis365
Aaa, unustasin lisada, et võttis valget silikoon lanti, hüppas kalda eest alles otsa ja ehmatas täitsa ära sest olin valmis juba lanti välja tõmbama. Hiljem oli tükk aega kerge värin kätes ja ilmselt seetõttu ka mu ainus valge silikon järgmise viskega vastaskalda puud kaunistama jäigi. Proovisin hiljem ka seda leitud liitsi aga selle vastu ei tundnud justkui keegi huvi. Võibolla ei mõista seda õigesti mängitada ka.
Teema on lukustatud.
Info
07. märts 2014 11.23 #4463 allu0
eks see leechi vibutamine ole jh mingi eriline kunst :D mina olen 2 korda käinud ja vibutanud nii kuidas juhtub v kuidas käsi tõmbleb mõlemal korral olen ka kala saanud aga kuidas see õigem vibutamine käib, seda ei tea :D
Teema on lukustatud.