Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 4

More
10 years 9 months ago #3691 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 4
Ilus :) :) Mul juba esimene purk marja täis. Just sai ka 7 forkat suitsuahjust välja võetud.......oioioi kui maitsev oli :D
More
10 years 9 months ago #3692 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforell vol. 4
Mismoodi te selle marjaga toimetate? Kas puhastate kala kohe jõe ääres ja panete marja mingisse karpi, või jääb kala koos marja ja sisikonnaga päevaks kotti loksuma?
Kuna praegu mari veel "lahti" ei ole, siis mis protseduure see köögis veel vajab? Loputate külma veega ja eraldate "kile"? Seejärel sool peale, ning järgmisel hommikul lipsu taha?

More
10 years 9 months ago #3693 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 4
Mina teen nagu haugimarjaga,,,,,,lased vee peaaegu keema ja valad marja peale, siis sõrmede või kahvliga nokid selle marjakoti ära ja paned maitse järgi soola ja sööd :) Täis delikatess ikka :D Ma kogun sügavkülma ja toimetan kui nats rohkem olemas on. Nüüd vist ongi ca 150g olemas. Täna hakkan tegutsema :D

PS. Kas keegi targem oskab ehk öelda, kas miski kuu aega tagasi korjatud väikese teraga mari ka hea on?? Mõtlen, et ega ta korraliku marja maitse poolest ära ei riku?
More
10 years 9 months ago #3694 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforell vol. 4
Aga kas marja võtad kohe jõe ääres välja, või puhastad kala alles kodus?
More
10 years 9 months ago #3695 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 4
Võtan ikka kohe, eriti selliste ilmadega nagu praegu. Samas siin vahepeal oli kaal katki ja tahtsin mõnd ilusamat kaaluda ja vedasin ikkagi tervenisti koju, polnud häda midagi. Pigem puhastan jõeääres lihtsalt selleks, et kodus poleks seda kohutavat veristamist :)
More
10 years 9 months ago #3696 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforell vol. 4
Ma ka alati jõe ääres kala puhastanud ja võimalusel vahetult pärast tabamist.
Siis peaks vist marja jaoks miski karbi/purgi kaasa võtma järgmine kord :)
Time to create page: 0.211 seconds
Powered by Kunena Forum