Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 4

More
10 years 6 months ago #3845 by voodoo
Replied by voodoo on topic Jõeforell vol. 4

ceemic wrote: Voodoo, ega sina juhuslikult Lääne-Viru "vikrijõest" räägi?
Sveni seiklused toimusid vist Järvas...


Jah, vist on isegi Lääne-Viru :) igatahes läks silmajärgi 1,5kg'ne minema mul... esimene kord oli see mul korralikult forellijahil käia. Külastasin kolme jõge. Väga lahe on selges vees forelli ujumas näha. Olen varem käinud Tallinna lähedal olevatel jõgedel ja ojadel, seal on ikka teine asi püüda... loobid ja loodad, et tuleb, kuna vesi on nii tume :) taimestiku hulk oli ka veidi hämmastav, aga nüüd mõistan seda, kui öeldakse, et oli väike auk kuhu loopida ja sealt "ta" ka tuli. Arvasin, et ruumi loopimiseks on oluliselt rohkem. Nüüd enne keeluaega jõuab veel paar trippi ehk ära teha ning ehk esimese jõekalagi kotti panna.
More
10 years 6 months ago #3847 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 4
Krt, kuu aega vist juba pole punast koju toonud. Ega muidugi pole sellisel "kindla peale" niredel ka käinud. Täna oli siis see meeldiv päev, kui kaks, aga võibolla ka kolm ülekilo kala sai tagasi lastud, kuna norm oli juba kotis. Kontakte ma ei lugenud, palju oli. Algul sisuliselt ainult mõõdukalad, hiljem hakkas ka väikseid tulema. Kala oli mõnusalt aktiivne. Loomuliku poole peale läheb miinus kolm leechi - kaks täpikutega, kelle ma lasin roigastesse ujuda ja üks koos valvehaugiga. Homme taastun ja siis taas rindele.

More
10 years 6 months ago #3848 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforell vol. 4
Aapua, kas "sinna" kollijahile ka läheme? :)
More
10 years 6 months ago #3849 by Tanel92
Replied by Tanel92 on topic Jõeforell vol. 4
Tere, kas keegi hiljuti Valgejõe peal ka käinud? Ja kui on siis millised saagid ka olnud on?
More
10 years 6 months ago #3850 by siirdesärg
Replied by siirdesärg on topic Jõeforell vol. 4
On käidud ja on saadud. Kala seal liigub, ainult püüda peab ka oskama :cheer:
The following user(s) said Thank You: Tanel92
More
10 years 6 months ago #3851 by Seanpaul
Replied by Seanpaul on topic Jõeforell vol. 4
Tere forelli rahvas,kas keegi siin foorumist täna ka lõunaeesti
kandis oli valge wolkswagen bussiga ja kuidas saak oli?
Time to create page: 0.225 seconds
Powered by Kunena Forum