Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforell vol. 2

More
10 years 6 months ago #3970 by raikoj
Replied by raikoj on topic Meriforell vol. 2
Täna tuli ära siis 2,5... dm pikk forellipoeg. Polegi nii väikest näinud enne meres. Oli plaan pilkase pimeduseni piitsutada, aga meri oli kuri täna ja hakkas nii külm, et pidin palju varem lõpetama.
More
10 years 6 months ago #3971 by voodoo
Replied by voodoo on topic Meriforell vol. 2
Ma olen siin järjepidevalt ikka nullitanud... :)
Nii palju ma olen asja endale selgeks teinud, et seni kuni ilma lugema ei õpi, on enamus korrad nullringid - järgmine kord katsun minna siis, kui minu arust tingimused (enamasti tuul) sobivad tunduvad, ehk siis... !

See nv puhkan aga siis alustan jälle... ei teagi, kas peaks mõne tegijamaga grupeeruma... Kui paljud siit üldse koos püüdmas käivad või on kõik rohkem üksiküritajad? Tahaks vähemalt ühe kala ikka see sügis landi otsa meelitada.

More
10 years 6 months ago #3972 by timo
Replied by timo on topic Meriforell vol. 2
Mul ka see esimene tutvust tegev hooaeg. Käidud 8 korda nullitamas, aga positiivne on see, et landid on juba paaril viimasel korral alles jäänud :) Tsekin tuult ja veetemperatuuri, et kuhu kanti piitsutama minna. Interneti avarustest nopin targemate tegelaste jutust õpetussõnu ja eks peab ikka nati õnne ka olema selle kena kala tabamiseks. Uuel nädalal uuesti piitsutama, motti jagub!!!

Eks see algajate värk selline kipub olema. Muidugi sant on lugeda ühest foorumist, kus tegelased esimest korda piitsutama lähevad ja 2kg kotikaladega tagasi tulevad :fish: . Õnneasi!
More
10 years 6 months ago #3973 by hannes
Replied by hannes on topic Meriforell vol. 2
Eks see merikapüük olegi alguses üks suur nullitamine. Kui esimesed kalad tulevad, on enda jaoks juba rohkem infot, mida analüüsida. Püügikoht, tingimused, landid jne... Nii et seltsimehed, asi saab vaid paremaks minna (Y) :cheer:
More
10 years 5 months ago #4003 by timo
Replied by timo on topic Meriforell vol. 2
Sai täna käidud piitsutamas. Esimene paik oli Andineeme kandis. Vesi oli suht kohvi ja tuli asukohta vahetada. Kuna aeg oli täna natuke piiratud, siis võtsin suuna Kaberneemele. Paar piitsutajat oli juba ees ja vesi kenasti selge. Peale 15 min loopimist tuli hr Keskkonnakaitse inspektor püügiõigust kontrollima. Natuke juttu puhudes rääkis ta, et ta on kõik ööd jõgede ääres olnud, kuna pidavat vilgas tegevus seal salaja käima. Soovis veel kivi kotti ja tühja kotiga ma õhta tagasi tulingi :)
More
10 years 5 months ago #4004 by lepik
Replied by lepik on topic Meriforell vol. 2
Hea et kontrollitakse. Eile idarindel leidsin selgema veega sopi ja sealt tuli sügise esimene kala. Mõõtu kahjuks välja ei andnud. Nüüd tuleb torm ära oodata ja siis uuesti minek.
Time to create page: 0.223 seconds
Powered by Kunena Forum